Προς το περιεχόμενο

George Kollias


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...Ο Κόλλιας είναι αστέρι και σαν ντράμμερ και σαν άνθρωπος....

 

+1

Είναι πολύ προσγειωμένος, φιλικός, υπομονετικός και πολύ καλός drummer. Φαντάζομαι είναι και πολύ καλός δάσκαλος.

 

Edit: Και μην χάσετε το DVD του, Intense Metal Drumming. Για τους extreme και όχι μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για να μη παρεξηγουμαι,απλα να τονισω οτι δεν εθεσα ζητημα ζητημα τεχνικης και ικανοτητων του Γιωργου (γιατι προφανως ειμαι πολυ κατωτερος και στα 2 για να τον κρινω) απλα σαν ακροατης πιστευω πως εκτως απο την ικανοτητα του στις ταχυτητες δεν εχει δειξει την φαντασια και τις ικανοτητες (που ειναι σιγουρο πως διαθετει) μεχρι τωρα.Για αυτο πχ εφερα ως παραδειγμα τους Behemoth αλλα και τους Hate Eternal με Derek Roddie η πχ το Symbolic με τον Hoglan.Δεν πιστευω πχ πως υπαρχει κατι σε αυτους τους δισκους που ο Γιωργος δεν θα μπορουσε να παιξει.Το αντιθετο μαλιστα.Το σκεπτικο μου δεν ειναι μειωτικο προς τον Γιωργο αλλα περισσοτερο αναμονη για κατι ανταξιο του.Ελπιζω και οι παραγωγες στο μελλον να ειναι καλυτερες γιατι ως τωρα πιστευω οτι τον αδικουν απιστευτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • 4 μήνες αργότερα...

Παιδία μήπως ξέρεται με τι crash πιάτα παίζει στο dvd του;Απο οτι βλέπω και ακούω το αριστερό crash ειναι 17αρι AAX dark crash το αριστερό είναι 18αρι AAXplosion το αλλο που έχει δίπλα πρεπει να ναι 19αρι απο ΑΑΧ αλλα δεν ξερω ποιο.Μπορείτε να μου πείτε αν ξέρεται τι crash είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το site του  Kόλλια

Cymbals: Sabian

AAX Stage Hats 14"

Signature Max Splash 7"

AAX Metal Ride 20"

HHX Evolution Mini Chinese 14"

AAXtreme Chinese 17"

AAX Dark Crash 17"

Hand Hammered China Kang 8"

AAX Splash 10"

AAX Dark Crash 17"

AA Mini Hats 10” (half open)

AA Mini Hats 12" (closed)

AAXplosion Crash 18"

HHX Evolution Chinese 18"

AAXtreme Chinese 19"

AAX Metal Ride 22"

AAX Stage Hats 13"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το τσέκαρα αλλα σίγουρα έχει γίνει λάθος αποκλείεται να παίζει με δυο ίδια crash και στο  site της sabian που κοίταξα νομίζω τα ίδια λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 χρόνια αργότερα...
Ντάξει, δεκτά όλα τα καλά που λες, και πολύ ευχάριστο να είναι τόσο ωραίος τύπος, αλλά μεταξύ μας τι σταριλίκι να πουλήσει; Να ήταν ο michael jackson να πω ναι :lol:

 

Ντροπή !!!!!!! Υπάρχουν παρα πολλή εδω στην χώρα μας που πουλάνε σταριλικι και δεν λένε και τίποτα.....μην είσαι κομπλεξικος.... :)

Rehearse more....edit less!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου