Προς το περιεχόμενο

ποιον modelling ενισχυτη να επιλεξω


sakisbm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια χαρα καλως σας βρηκα,προσφατα μετακομισα απο την επαρχια στην Αθηνα και χρειαζομαι εναν μικρο ενισχυτη(15η30w) για μελετη,παρακαλω προτεινετε αποκλειστικα modelling ενισχυτη γιατι εχω ηδη 2 λαμπατους στην κατοχη μου αλλα ειναι 30 και 50 watts αρα αρκετα δυνατοι για πολυκατοικια,παιζω κυριως blues-rock αρα ψαχνω καποιον που να εχει κυριως οσο το δυνατον καλο καθαρο ηχο

λογικα βαση αυτων που θελω ειμαι αναμεσα στους fender mustang-vox vt-roland cube

εχω αποκλεισει τον line 6 spider,ερωτηματικο αποτελει ο peavey vypyr

τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα καλως σας βρηκα,προσφατα μετακομισα απο την επαρχια στην Αθηνα και χρειαζομαι εναν μικρο ενισχυτη(15η30w) για μελετη,παρακαλω προτεινετε αποκλειστικα modelling ενισχυτη γιατι εχω ηδη 2 λαμπατους στην κατοχη μου αλλα ειναι 30 και 50 watts αρα αρκετα δυνατοι για πολυκατοικια,παιζω κυριως blues-rock αρα ψαχνω καποιον που να εχει κυριως οσο το δυνατον καλο καθαρο ηχο

λογικα βαση αυτων που θελω ειμαι αναμεσα στους fender mustang-vox vt-roland cube

εχω αποκλεισει τον line 6 spider,ερωτηματικο αποτελει ο peavey vypyr

τι λετε?

χτυπα αυτον http://www.thomann.de/gr/roland_cube20xl.htm

ειναι 20αρης.ειναι οτι πρεπει.εχει εφφε πολλα και ποιοτικα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω τον mustang 2.

Σιγουρα θα σε καλυψει και ο 1 εφοσον watt εχεις απο αλλου.

Σε ποια περιοχη μας ήρθες να σου προτεινω κανενα μαγαζι να μην ψάχνεσαι, εκτος και εισαι κεντρο οποτε θα κάνεις την βολτα σου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν θέλεις modeling ενισχυτή, πας για Mustang. Είναι οι καλύτεροι που κυκλοφορούν μέχρι στιγμής.

 

Αν ΔΕΝ χρειάζεσαι τα εφφέ και θέλεις απλά έναν ΠΟΛΥ καλό ήχο (καθαρό, βρώμικο, θεοβρώμικο ή κάτι ενδιάμεσα!) δες οπωσδήποτε και τον Tech21 που σου λέει ο συνφορουμίτης από πάνω. Αν σου κάνει, εγγυώμαι ότι θα τον χαρίσεις κάποια στιγμή στα εγγόνια σου.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για τις απαντησεις-προτασεις επειδη ασχολουμαι και με psychedelic rock θελω ο ενισχυτης να εχει και εφφε αρα μαλλον κλεινω προς τον fender mustang i η ii,φυσικα ο tech21

που προτεινε ο φιλος θα μπορουσε να μου κανει αλλα ειναι ιδιαιτερα ακριβος εκτος και αν υπαρξει καμια αγγελια,εχετε υπ οψιν σας που μπορω να δοκιμασω τον fender?μενω αιγαλεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ο νάκας fender?

 

ΟΥΟΥΟΥΥΟΥΟΥΟΥΥΟΥΟ

σατανηστης απατεωνας νακας!!!ολα ελατωματικα.μου κανει προβληματα ο  line 6 spider iv

Επειδή σου βγάζει προβλήματα ο line 6, φταίει ο νάκας?  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου