Προς το περιεχόμενο

Προβλημα σε JEN SX 1000


panosprog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοντα δεν είναι το Ακταιο? Εκει ειναι αυτο τον καιρο η συντρουφος και λεω να κατεβω μια βολτα...

Α  καλα με εχει πειραξει η ζεστη  :-X φυσικα και ειναι κοντα διπλα στ Ριο απλα εμεις τα λεμε ολα Ριο .Nα σου πω την αληθεια δεν το θυμομουν καθολου σαν ονομα μαλλον γερναω >:( Ωστε ΑΣΜ η κοπελια αυτα ειναι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααααχ το Jenάκι... εγώ το είχα βρεί σπασμένο... το πήρα, το καθάρησα, το μόνταρα

και με το που το έβαλα στο ρεύμα λειτούργησε! Αλλά, ό,τι νότα και να πάταγα ήταν η ίδια...

Πλην της μικρής απογοήτευσης που έννιωσα, της φασης του "έλα μωρέ, θα το έχω μόνο για εφφέ..." έννιωσα πολύ καλύτερα όταν ανακάλυψα οτι το glide, ήταν τέρμα γυρισμένο δεξιά...

με το που το έφερα σε normal τιμές όλα ήταν εντάξει.

Anyway, φαντάζομαι οτι κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει στη περίπτωσή σου... αν έχεις κάποιον που μπορείς να εμπιστευτείς και ξέρεις οτι δεν θα κάνει πολλά πειράματα, κάτσε μαζί του,

ανοίξτε το και τσεκάρετε την κατάσταση μέσα (καλωδιάκια κτλ.)

το jenάκι μέσα του είναι πολύ απλό και κατανοητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααααχ το Jenάκι... εγώ το είχα βρεί σπασμένο... το πήρα, το καθάρησα, το μόνταρα

και με το που το έβαλα στο ρεύμα λειτούργησε! Αλλά, ό,τι νότα και να πάταγα ήταν η ίδια...

Πλην της μικρής απογοήτευσης που έννιωσα, της φασης του "έλα μωρέ, θα το έχω μόνο για εφφέ..." έννιωσα πολύ καλύτερα όταν ανακάλυψα οτι το glide, ήταν τέρμα γυρισμένο δεξιά...

με το που το έφερα σε normal τιμές όλα ήταν εντάξει.

Anyway, φαντάζομαι οτι κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει στη περίπτωσή σου... αν έχεις κάποιον που μπορείς να εμπιστευτείς και ξέρεις οτι δεν θα κάνει πολλά πειράματα, κάτσε μαζί του,

ανοίξτε το και τσεκάρετε την κατάσταση μέσα (καλωδιάκια κτλ.)

το jenάκι μέσα του είναι πολύ απλό και κατανοητό

Tελικα το Jenακι εχει πολλους εραστες μπραβο το Jenακι και δεν του φαινοτανε.Επειδη δεν ειναι δικο μου  αλλα ενος φιλου που τα εχει ψιλοπαρατησει και εγω δεν ειμαι πληκτρας και δεν τα ξερω καλα τα συνθ παροτι  τα λατρευω (τα αναλογικα εννοειται) δεν αποκλειω να συμβαινει αυτο που λες με το glide αρα θα το δανειστω και θα το κοιταξω.Σε ευχαριστω πολυ για τη συμβουλη.                                                                           
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου