Προς το περιεχόμενο

Κοστολογηση μεταχειρισμενης κιθαρας!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακουω αλλα δεν καταλαβαινω.

 

εχεις ξεχασει καποιες....μικρες λεπτομερειες (οπως ας πουμε την μικρη λεπτομερεια του ΤΙ κιθαρα ΑΚΡΙΒΩΣ πουλας)

 

αν ειναι καμμια tele του 1966 παντως σου δινω 50 ευρω και χαρη σου κανω.

...γεραματα  ;D

Ειναι μια Jackson Kelly Ρro. Εχει saymour dunkan μαγνήτες, floyd rose και κλειδωμα χορδων! Τη δινω μαζι με σκληρη θηκη. Δε ξερω αν εχει σημασια οτι εχει να παιχτει 3 χρονια περιπου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγραψα τι κιθαρα πουλαω.... Νομιζω....

 

Ειναι μια Jackson Kelly Ρro. Εχει saymour dunkan μαγνήτες, floyd rose και κλειδωμα χορδων! Τη δινω μαζι με σκληρη θηκη. Δε ξερω αν εχει σημασια οτι εχει να παιχτει 3 χρονια περιπου.

 

Απο κει και περα, οπως λεει και ο billym δε θα τη δωσω οσο οσο απλα για να φυγει. Τα οργανα εχουν και συναισθηματικη αξια εκτος απο χρηματικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebay.co.uk/itm/Killer-Jackson-Kelly-Pro-w-EMG-pickups-and-D-Tuna-/110694641255?pt=Guitar&clk_rvr_id=237561546285

 

τοσο τις βρισκεις στο ebay.

 

.γεραματα  Grin

 

σιγα μη καθομαι να διαβαζω ολο το Thread... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εδω και καιρο εχω παρει απο ενα παλικαρι μια kelly ke3 με 350 πολυ καλη τιμη

Μια μερα θα βρω κατι εξυπνο να γραψω εδω κατω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελκομενα εννοω τους μαγνητες , floyd rose, κλειδωμα χορδων και σκληρη θηκη. δε δινω ενισχυτη, γιατι εχω αλλες 3 κιθαρες. μην αγοραζω καινουργιο.... Πολλα τα βλεπεις billy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου