Προς το περιεχόμενο

Mylo Xyloto


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

The band has been recording with producer Brian Eno who was one of several producers involved with Viva la Vida or Death and All His Friends.

 

:) :)

 

Coldplay- Charlie Brown Live Glastonbury 2011

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ας συνεχίσουμε την προσπάθεια εξανθρωπισμού των ροκο-χεβυ-μεταλο-μαλιάδωνε του noiz.gr.

 

Δείτε πως πρέπει να είναι ένα σύγχρονο site μίας μπάντας (θα σου αρέσει και εσένα):

 

http://www.coldplay.com/

 

(Και τα τραγούδια... καλούτσικα είναι...)

 

:) :) :) :) :)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δύο κομμάτια που έχω ακούσει μέχρι στιγμής (paradise, every teardrop is a waterfall) είναι πολλά υποσχόμενα, οπότε αναμένω τον δίσκο με ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Το site πανέμορφο, όπως και γενικότερα η αισθητική της μπάντας. Έτυχε να τους δω στο wembley το 2009 και ήταν από τις ομορφότερες συναυλίες-εμπειρίες που έχω ζήσει, από κάθε άποψη (οπτικοακουστικό θέαμα - τραγούδια - εκτέλεση - σκηνική παρουσία). Ελπίζω να περάσουν και από την Αθήνα στην επόμενη περιοδεία τους, ώστε να καταφέρω να τους ξαναδώ (όχι ότι δεν θα ταξίδευα ξανά βέβαια!).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιώθω (άλλος) άνθρωπος τώρα.

Σε λίγο που θα επανέλθω στη προτεραία μου κατάσταση (αυτή των ροκο τάδε μαλιάδωνε) γίνεται να αποκτήσω λίγα μαλιά παραπάνω?

 

 

 

 

 

 

 

 

Υ.Γ. Καλό ήταν αυτό που άκουσα, δεν μου φύγαν βέβαια και τα σαγόνια. (Μήπως έπρεπε να λουστώ και να καθήσω ευθύς σε ρεύμα γαι να πάθω πάρεση?) ;D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας συνεχίσουμε την προσπάθεια εξανθρωπισμού των ροκο-χεβυ-μεταλο-μαλιάδωνε του noiz.gr.

 

Καλα μη φας ,χτυπησαμε ελικοΦτερο και θα βρασουμε την φτερουγα.... ;D

 

Κανα Σατριγιαννη δεν εχεις ?Μονο Κολπέις?Εστω λιγο μαχογκανι βρε αδερφε να λιγδωσει το Αντερακι μας....  ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Warning: μας προκαλείτε (τους...μαλλιαρούς) να ξεκινήσουμε προσπάθεια αποφλωρο-ξενερο-κλαψομ*%^&νίασης του noiz.gr, με απρόβλεπτες συνέπειες... ;) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Warning: μας προκαλείτε (τους...μαλλιαρούς) να ξεκινήσουμε προσπάθεια αποφλωρο-ξενερο-κλαψομ*%^&νίασης του noiz.gr, με απρόβλεπτες συνέπειες... ;) ;D

 

Γιατί απρόβλεπτες;

Θα χάσετε.

 

Σε λίγο που θα επανέλθω στη προτεραία μου κατάσταση (αυτή των ροκο τάδε μαλιάδωνε) γίνεται να αποκτήσω λίγα μαλιά παραπάνω?

 

Ναι, βεβαίως... διάλεξε από αυτή τη σελίδα το στυλ που προτιμάς και πες μου να σου στείλω το σχετικό κιτ.

 

http://betonia-stoiximatos.blogspot.com/2010/12/top-10-το-χειρότερο-μαλλί.html

 

;D ;D ;D ;D ;D

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί απρόβλεπτες;

Θα χάσετε.

Δεν το θεσες σωστά.

Το ακριβές είναι ......... "Εσείς έχετε να χάσετε...."  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως, αλλά θα πουλήσουμε ακριβά τα τριχωτά τομάρια μας... :)

On topic, τα καινούρια των Coldplay είναι πολύ αξιόλογα...με λίγη τύχη κάποιο από αυτά μπορεί να γίνει το επόμενο spotάκι της Vodafone... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου