Προς το περιεχόμενο

Προσλήψεις από την IK Multimedia


mustafank

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι γραμμένος στο newsletter της IK Multimedia και σήμερα μου ήρθε ένα mail, που ανακοινώνει πως προκυρήσσονται 10 θέσεις εργασίας στα γραφεία της εταιρείας στις Η.Π.Α. και την Ιταλία, που αφορούν τις ειδικότητες:

    * Hardware Engineer

    * iPhone App developer

    * Graphic & Web Designer

    * IT Junior Programmer

 

Όσοι πιστοι, λοιπόν, προσέλθετε και καταθέστε το βιογραφικό σας στην παρακάτω διεύθυνση:

[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου βιογραφικό είναι για κουρδισμένα ξύλα και σαχλόφωνα...όταν προκυρήξουν...με ενημερώνεις ;) ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου βιογραφικό είναι για κουρδισμένα ξύλα και σαχλόφωνα...όταν προκυρήξουν...με ενημερώνεις ;) ;D ;D

Εσύ δε θέλεις προκύρηξη από την ΙΚ Multimedia, αλλά από την ΙΚ ΕΑ... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου βιογραφικό είναι για κουρδισμένα ξύλα και σαχλόφωνα...όταν προκυρήξουν...με ενημερώνεις ;) ;D ;D

Πλαστικά, γραφίτες...

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι γραμμένος στο newsletter της IK Multimedia και σήμερα μου ήρθε ένα mail, που ανακοινώνει πως προκυρήσσονται 10 θέσεις εργασίας στα γραφεία της εταιρείας στις Η.Π.Α. και την Ιταλία, που αφορούν τις ειδικότητες:

    * Hardware Engineer

    * iPhone App developer

    * Graphic & Web Designer

    * IT Junior Programmer

 

Όσοι πιστοι, λοιπόν, προσέλθετε και καταθέστε το βιογραφικό σας στην παρακάτω διεύθυνση:

[email protected]

 

Κατά τη γνώμη μου, καλά έκανες και αναπαρήγαγες αυτή την είδηση. Εδώ, έχουν κατά καιρούς αναπαραχθεί κάτι ασύλληπτες ηλιθιότητες που δεν ενδιαφέρουν κανέναν και αποδεικνύονται να είναι ψέμματα.

 

Δεδομένης της κατάστασης στη χώρα, κάθε πληροφορία για πιθανή εξέλιξη μίας καριέρας στο εξωτερικό είναι ευπρόσδεκτη.

 

Ευχαριστούμε.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ausfis.org/_sys/EN/lp_big_blue.aspx?SourceId=441&af=uase_visa+australia&tid=0000622eb11d6cbbb4c698dce6499664c1f0a

 

Για να μην σας κουράζω ,επειδή το αποτέλεσμα είναι το ίδιο ουσιαστικά ,αλλά κάποιοι μπορεί να παραξενευτούν ,μπείτε στην ιστοσελίδα της Αυστραλιανής περεσβείας στην Ελλάδα ,επισήμως το ίδιο το κράτος ζητάει ειδικότητες για όποιον ενδιαφέρεται .

Απλά έκανα λάθος στο λινγκ

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

http://www.ausfis.org/_sys/EN/lp_big_blue.aspx?SourceId=441&af=uase_visa+australia&tid=0000622eb11d6cbbb4c698dce6499664c1f0a

 

Για να μην σας κουράζω ,επειδή το αποτέλεσμα είναι το ίδιο ουσιαστικά ,αλλά κάποιοι μπορεί να παραξενευτούν ,μπείτε στην ιστοσελίδα της Αυστραλιανής περεσβείας στην Ελλάδα ,επισήμως το ίδιο το κράτος ζητάει ειδικότητες για όποιον ενδιαφέρεται .

Απλά έκανα λάθος στο λινγκ

Ναι αλλά δεν έχει καμία σχέση με το αντικείμενο των μελών του Noiz...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά δεν έχει καμία σχέση με το αντικείμενο των μελών του Noiz...

 

Αυτός είναι ο λόγος που ζήτησα και συγνώμη για το λινκ ,απλά βαρέθηκα να το σβήσω ...........υπάρχουν συγκεκριμένες ειδικότητες ,ακόμα και σε σχέση με τη μουσική αν κάποιος έχει υπομονή και ψάξει εντός του σάιτ της αυστραλιανής πρεσβείας .

Εξάλλου οι τύποι ,έιναι πολύ διακριτικοί ως προς τα γραφεία ευραίσεως εργασίας .

Ξανά συγνώμη ,η πρόθεση δεν ήταν να σας στειλω στην Αυστραλία και φυσικά δεν παίρνω ποσοσστα από οποιαδήποτε εταιρεία ,προς ώρας έχω ακόμα δουλειά στην ελλάδα και με αυτήν ασχολούμαι .

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός είναι ο λόγος που ζήτησα και συγνώμη για το λινκ ,απλά βαρέθηκα να το σβήσω ...........υπάρχουν συγκεκριμένες ειδικότητες ,ακόμα και σε σχέση με τη μουσική αν κάποιος έχει υπομονή και ψάξει εντός του σάιτ της αυστραλιανής πρεσβείας .

Εξάλλου οι τύποι ,έιναι πολύ διακριτικοί ως προς τα γραφεία ευραίσεως εργασίας .

Ξανά συγνώμη ,η πρόθεση δεν ήταν να σας στειλω στην Αυστραλία και φυσικά δεν παίρνω ποσοσστα από οποιαδήποτε εταιρεία ,προς ώρας έχω ακόμα δουλειά στην ελλάδα και με αυτήν ασχολούμαι .

 

ΕΜΕΙΣ OYΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΔΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ μεχρι 45 παιρνουνε μετα απο αυτη την ηλικια οχι.Ο Admin και εγω μπορει να παμε σαν επιτιμοι .Αντε και ο ΝΕΣΤΟΡΑΣ ME TON MAΡΑΘΩΝΑ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου