Προς το περιεχόμενο

"Εχασα" τον εξωτερικό σκληρό δίσκο


Playsound

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια καθως ακουγα μουσικη μου εβγαλε ενα μυνημα ο υπολογιστης οτι μια συσκευη ειναι αγνωστη αλλα δεν εδωσα σημασια και συνεχισα υστερα μετα απο μερικα λεπτα παω να μπω σε εναν εξωτερικο σκληρο δισκο που εχω και δεν υπηρχε βγαζω το USB απο τον σκληρο και το ξανα βαζω και μου εβγαζε παλι αγνωστη συσκευη κωδικος 43 προβλημα εκανα restart και παλι τιποτα μεσα σε αφτον τον σκληρο δισκο εχω δουλεια σχεδον τελειωμενει 1 μιση χρονου οπιος μπορει να βοηθησει ας πει  :(

ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλημέρα και ψυχραιμία. Δεν έχεις χάσει τίποτα, όλα είναι στον σκληρό σου δίσκο οπότε no need to panic.  ;)

 

Ακολούθα αυτό το link http://windows-exe-errors.com/how-to-fix-error-code-43-in-windows-7/

ή ψάξε αντίστοιχα και θα βρεις την λύση.

 

Πάντως σου επαναλαμβάνω, δεν έχεις χάσει τίποτα- αν βάλεις τον εξωτερικό σου δίσκο σε άλλο κομπιούτερ θα τον ανοίξεις κανονικά.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει τύχει και εμένα αυτό πριν από πολύ καιρό και επανήλθαν όλα στο κανονικό με αναβάθμιση των .inf drivers του Motherboard, οπότε αν δεν δεις αποτέλεσμα με αυτό που (πολύ σωστά) σου πόσταρε ο Terry, πες μας ποιο λειτουργικό και motherboard έχεις (και μοντέλο φυσικά) και θα σου πω τι να κατεβάσεις, όπως και τη διαδικασία.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αφτον τον σκληρο δισκο εχω δουλεια σχεδον τελειωμενει 1 μιση χρονου

 

backup = αγνωστη λέξη φίλος...?

 

και εγω τη πάτησα έτσι κάποτε...ευτυχως έχασα μόνο κάτι μουσικές...όχι αρχεια 1.5 έτους

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου