Προς το περιεχόμενο

Μουντιάλ 2006



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο zidane είναι ο μεγαλύτερος μαλάκας που πέρασε από αυτό το world cup. Ξεπέρασε και τον Rooney!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

zidane:ρε βρωμιάρη ιταλέ αν μου ξανακρατήσεις τη φανέλα σε κορνερ θα σε φτυσω στη μούρη.

materazzi:θα μου κλάσεις σκατόφλωρε γαλλοαλγερινέ.

zidane:ξανακάντο και θα δείς άσχημε ψηλέ χτικιάρη άβερελ.

materazzi:μιλάς εσυ για ασχήμια που ιδρώνεις σαν άλογο και βρωμάς σα γουρούνι' date='που δε σου εχει μείνει τρίχα,που βλέπεις τη θρυλική φαβορίτα μου και πέρνεις κλαίγοντας τη μαμά σου?

zidane:εγω φταίω που σου δίνω σημασία άμπαλε μούτσε που μπορώ να σε ντριπλάρω μπουσουλώντας δε σε χάλασε η λόμπα μου στο πέναλτυ(o zidane προσπερνά τον materazzi).

materazzi:ποια λόμπα,εσένα δε σε χάλασε η κεφαλιά μου που σας πήρε μεσα λε φλορ,η μόνη φορά που σημάδεψες εσυ σωστά με το κεφάλι υδροκέφαλε ηταν πριν 8 χρονια.

zidane:ναι αλλά μπορώ να το ξανακάνω....[/quote']

 

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι γινεται?μας την πέφτουν αλβανοί' date='τούρκοι, σε λιγο εβραίοι...

μηπως το κάνετε επίτηδες για να ξυπνήσετε τον πεθαμένο πατριωτισμό μου?[/quote'] Εγώ λέω να αφήσεις καλύτερα τον πατριωτισμό σου εκεί που είναι, πεθαμένος. Όσο για τους απανταχού πατριώτες χάκερς (τούρκους, αλβανούς, έλληνες και δεν ξέρω γω τι άλλο), η καλύτερη λύση να απαλλαγούμε από δαύτους είναι να τους αφήσουμε να φαγωθούν μεταξύ τους... ας μην έχουμε αυταπάτες, όλοι τα ίδια σκατά κουβαλούν στο κεφάλι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο zidane είναι ο μεγαλύτερος μαλάκας που πέρασε από αυτό το world cup. Ξεπέρασε και τον Rooney!

 

Εντάξει το γ@....τε το θέμα...

ο zidane είναι παιχταράς ρε σεις, δεν άξιζε τέτοιο τέλος, καλά του έκανε του ιταλού γιατί είναι μεγάλος αλήτης...

Η Γαλλία έπαιξε καλύτερα και το άξιζε. Δεν το πιστεύω ότι οι μαφιόζοι έχουν πάρει 4 παγκόσμια κύπελα...αυτοί που στον WWII ήταν οι μεγαλύτεροι γιοτάδες...

δεν υπάρχει Θεός....

 

Ζήτω η 28η Οκτωβρίου!!

 

ps: Πάντως έχει πολύ πλάκα το video game... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο zidane είναι ο μεγαλύτερος μαλάκας που πέρασε από αυτό το world cup. Ξεπέρασε και τον Rooney!

 

και λιγα του εκανε του αληταρα του Ιταλου..

 

http://www.in.gr/sports/article.asp?lngEntityID=723280&lngDtrID=1629

 

:evil:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oποιος εχει ζησει στην Ιταλια (και εχει ξεπερασει τον αποκλειστικα Ελληνικο μυθο περι κοινου μεσογειακου ταμπεραμεντου) ξερει πολυ καλα το πως κινουνται και πως συμπεριφερονται οι Ιταλοι στο Κινεδισταν.......οπως ακριβως παιζουν ποδοσφαιρο..........

 

Για το Ζινταν το μονο που εχω να πω ειναι κριμα.........την κεφαλια επρεπε να του την ειχε ριξει στη μαπα......

 

Για τον Materazzi(παιχτη της Perugia) ρωτηστε τον Κο Βρυζα (επισης παιχτη της Perugia)

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου