Προς το περιεχόμενο

Ασανσέρ κλιπ...


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Nαι αλλά είχες έτοιμη τη μελωδία. ;)

Έχω έτοιμη τη φωνή...μην μπερδεύεσαι...μπορώ να αλλάξω τη μελωδία με πολλούς τρόπους. Θέλεις να το κάνω ethnic? ;) Απλά θα μου πάρει κανα μήνα...τόσο μου πήρε αυτό.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρχεται η πιτσιρίκα και σου λέει "Κωστάκηηηη, ξέρεις τραγουδάω κιόλας.....θέλεις να παίξεις κάτι για μένα ;".

Εάν ερχόταν η συγκεκριμένη, εγώ έπαιζα από Άννα Γούλα μέχρι Θιβετιανό Salsa, no problem και ότι θέλει το κορίτσι.  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν ερχόταν η συγκεκριμένη, εγώ έπαιζα από Άννα Γούλα μέχρι Θιβετιανό Salsa, no problem και ότι θέλει το κορίτσι.  ;D

Εσύ είσαι πραγματικός μουσικός... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν ερχόταν η συγκεκριμένη, εγώ έπαιζα από Άννα Γούλα μέχρι Θιβετιανό Salsa, no problem και ότι θέλει το κορίτσι.  ;D

Της φωτογραφίας?

Έχω έτοιμη τη φωνή...μην μπερδεύεσαι...μπορώ να αλλάξω τη μελωδία με πολλούς τρόπους. Θέλεις να το κάνω ethnic? ;) Απλά θα μου πάρει κανα μήνα...τόσο μου πήρε αυτό.

Εσύ μπερδεύεσαι, η μελωδία είναι μία, το συνοδευτικό υφος μπορεί να είναι διαφορετικό. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ μπερδεύεσαι, η μελωδία είναι μία, του συνοδευτικό υφος μπορεί να είναι διαφορετικό. ;)

Εσύ κάνεις λάθος...η μελωδία σήμερα με τη τεχνολογία που έχουμε στα χέρια μας, είναι πηλός...την κάνουμε ότι θέλουμε. Θέλεις να στο κάνω minore και αμανέ?

...έχεις μείνει πίσω γέροντα... ;D. Αυτό πιά που χρειάζεται είναι καλή πρώτη ύλη.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ κάνεις λάθος...η μελωδία σήμερα με τη τεχνολογία που έχουμε στα χέρια μας, είναι πηλός...την κάνουμε ότι θέλουμε. Θέλεις να στο κάνω minore και αμανέ?

...έχεις μείνει πίσω γέροντα... ;D. Αυτό πιά που χρειάζεται είναι καλή πρώτη ύλη.

Δηλ. αν κατάλαβα καλά έχεις τη κοπέλλα που λέει τα δικά της και σε τι νότες θα τα πεί, αυτό το καθορίζεις εσύ.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλ. αν κατάλαβα καλά έχεις τη κοπέλλα που λέει τα δικά της και σε τι νότες θα τα πεί, αυτό το καθορίζεις εσύ.

To έχω ξανακάνει σε ethnic κομμάτια που είχα φτιάξει παλιά. Πρώτα έγραφα τη μελωδία και μετά προσάρμοζα τις φωνές που είχα βρεί (προφανώς σε άλλα κλειδιά). Melodyne λέγεται ;)

Και μπορώ να κάνω και άλλα...να προσθέσω ανάσες, να πειράξω φράσεις...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου