Προς το περιεχόμενο

Αναβολή Στρατού από Ωδείο;


Smash

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To 1995 που πηγα εγω ..λιγο πριν βγει ο Αρσενης υπουργος Αμυνας..εδιναν αναβολη αν εμπαινες στο ειδικο αρμονιας...

Εκατσα ενα καλοκαιρι λοιπον και εκανα τις 3 θεωριες και τα σολφεζ -διαστηματα κλπ...και αρχες Σεπτεμβριου..εδωσα εξετασεις στο υπουργειο..

Περασα τις εξετασεις...αλλα τοτε αλλαξε ο υπουργος...και απο 1ο ειδικο το εκανε 3ο.

Κατεληξα στην Λημνο να φυλαω τα συνορα....ευτυχως με ειδικοτητα Τυφεκιοφορος - μουσικος.!! ;D ;D

Δεν ξερω τι ακριβως ισχυει τωρα..

Σιγουρα η στρατολογια θα σε διαφωτισει...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ειρωνευεσαι φιλος, αλλα απο τοτε που ημουν εγω στρατο εχουν αλλαξει παρα πολλά. Πλεον ειναι κατασκηνωση.

Αμαν πως αρπαζεσαι ετσι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμαν πως αρπαζεσαι ετσι.

 

 

Να με συγχωρεις. Αλλα εμεις τοτε στο στρατό ετσι μαθαιναμε. Τωρα ειναι ολο λουφα και αραλικι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να με συγχωρεις. Αλλα εμεις τοτε στο στρατό ετσι μαθαιναμε. Τωρα ειναι ολο λουφα και αραλικι.

Ααα, μιλουσες σοβαρα.

ΟΚ σταματω εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ΛΟΙΠΟΝ;;; ΤΙ ΕΓΙΝΕ; ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ...

 

Θα πας φαντάρος ή όχι;

 

...

 

Σόρρυ για την πλάκα... Σοβαρά όμως, αν έμαθες κάτι πες μας γιατί και άλλοι θα ενδιαφέρονται για το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεληξα στην Λημνο να φυλαω τα συνορα....ευτυχως με ειδικοτητα Τυφεκιοφορος - μουσικος.!! ;D ;D

 

Πέρασα από 290, 285 και Ταξιαρχία. Μαυρίλα, εμπλοκή 3 μήνες με εξαίρεση την απόσπαση που πήρα στη ταξιαρχία. Που είσουν Λήμνο?

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου