Προς το περιεχόμενο

Καθένας βιώνει άλλο ίντερνετ...


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βρε....ντάξει για τις Ρωσσίδες...ίσα ίσα που έχω βρει και πολύ εξυπηρετική αυτή την υπηρεσία...

 

:P

 

αλλά και πάλι...μιλάω για διαφορετική χρήση αυτής της δυνατότητας που ουσιαστικά περιορίζεται από το μπάννερ και κάτω...

από διαφημίσεις στο νόιζ δεν θυμάμαι ΚΑΜΊΑ πέρα από του thomann, μάλλον έχω μάθει να τις αγνοώ μετά από τόσα χρόνια στο ίντερνετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μάλλον έχω μάθει να τις αγνοώ μετά από τόσα χρόνια στο ίντερνετ...

είδες λοιπόν ότι δεν είναι τόσο τρομακτική η διαφήμιση? Αλλά μην φοβάσαι, όταν θα είναι για σένα, θα σε βρεί! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ότι έχω μάθει εγώ να την αγνοώ δεν σημαίνει πως η πρόθεσή της δεν είναι κατακριτέα....

όσο για το δεύτερο μέρος του ποστ σου...δεν ξέρω...λογικά θα μου έχει χτυπήσει την πόρτα....δεν μπορεί να μην έχει βρει τα ενδιαφέροντα μου...αλλά πάλι πόρτα θα έφαγε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....δεν μπορεί να μην έχει βρει τα ενδιαφέροντα μου...αλλά πάλι πόρτα θα έφαγε :P

καλά νομίζεις... ;)

 

το ότι έχω μάθει εγώ να την αγνοώ δεν σημαίνει πως η πρόθεσή της δεν είναι κατακριτέα....

και η πρόθεση της χασαποταβέρνας στη Βάρη με τα παϊδάκια...κατακριτέα είναι που μου αυξάνει τη χοληστερίνη...αλλά μου αρέσουν τα άτιμα! ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά νομίζεις... ;)

αυτό να μου πεις...αν αντιλαμβανόσουν ότι σε "έπιασε" δεν θα ανταποκρινόσουν στα μηνύματά της...αλλά αυτή είναι άλλη μεγάλη συζήτηση...!

 

και η πρόθεση της χασαποταβέρνας στη Βάρη με τα παϊδάκια...κατακριτέα είναι που μου αυξάνει τη χοληστερίνη...αλλά μου αρέσουν τα άτιμα! ;D

όχι φίλος....ήρθε η χασαποταβέρνα και σου κόλλησε μπάννερ στο φόρουμ σου? γέμισε σκουπίδα/προσπέκτους την είσοδο της πολυκατοικίας σου? πλυμμήρισε με διαφημίσεις τη νέα SONY PLASMA ultrasuperLCD σου?

όοοχι....ΕΣΎ έψαξες, ρώτησες, έμαθες και πήγες...

 

μη μου συγκρίνεις μήλα με πορτοκάλια ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι φίλος....ήρθε η χασαποταβέρνα και σου κόλλησε μπάννερ στο φόρουμ σου?

o τσολιάς τι είναι ρε φίλος? Σαν 10 banners ;D ;D

 

ΕΣΎ έψαξες, ρώτησες, έμαθες και πήγες...

όχι φίλος, εγώ πέρναγα απέξω...όπως εσύ που κοιτάς τις αφίσσες στο δρόμο ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλο αυτό το απλό που λες...το απλούστατο...να έχει μια πινακίδα έξω από την επιχείρησή του ο άνθρωπος ή έστω έναν κράχτη (τσολιάς) και άλλο να κάθεσαι να αναλύεις ψυχολογίες...στατιστικές...να οργανώνεις διαφορετικές διαφημιστικές εκστρατείες ανά περιοχή.....έξυπνο αλλά χυδαίο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλο αυτό το απλό που λες...το απλούστατο...να έχει μια πινακίδα έξω από την επιχείρησή του ο άνθρωπος ή έστω έναν κράχτη (τσολιάς) και άλλο να κάθεσαι να αναλύεις ψυχολογίες...στατιστικές...να οργανώνεις διαφορετικές διαφημιστικές εκστρατείες ανά περιοχή.....έξυπνο αλλά χυδαίο...

ο καθένας δουλεύει με τα εργαλεία που έχει στα χέρια του... ;) Αν το καλοσκεφτείς, το ίδιο πράγμα είναι

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανείς δεν είχε στα χέρια του την ψυχολογία...τις καταμετρήσεις κτλ...

κάποιος που έκανε καλά τη δουλειά του αλλά πιο πριν είχε κάνει λάθος επιλογή δουλειάς τα εφηύρε για να αυξήσει τα κέρδη των εργοδοτών του...

τώρα θα μου πεις...αν ο ταβερνιάρης είχε τους πόρους και τα μέσα δεν θα το κανε?

ε...εκεί φαίνεται ο κάθε άνθρωπος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ζουμι στο βιντεο ειναι οι απαντησεις απο κατω... γραφουν οι περισσοτεροι "αν  θελω να μαθω για κατι θα ψαξω και θα το βρω" και αναρωτιεμαι..., αν αγνοεις την υπαρξη αυτου του κατι, καποιου ή της ενοιας ταδε πως και που θα ψαξεις.

 

 

έχω και δικαιώματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου