Προς το περιεχόμενο

Ποιό σετ τυμπάνων;


kosta$

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια μενω εκπληκτος απο αυτα που διαβαζω (για τον Τριμη )γιατι εμενα η μου φερεται διαφορετικα η εγω ειμαι κοπανος και αγοραζω ακριβοτερα .Και αναρωτιεμαι γιατι και το σετ που εχω παρει δεν το πηρα απο αυτον (απο την πρωτη αντιπροσωπεια της tama ..Λυρικον νομιζω ) .Στο Νακα υπαρχει σωστη αντιμετωπιση παντα ,στο Drumstore τους ξερω αλλα δεν εχω ψωνισει τιποτε δε μπορω να εκφερω γνωμη ,ο Γαβριλος ειναι ο γνωστος γαβριλος παντα τα βρισκουμε .

 

τεσπα δεν εχει σημασια ας μη κάνουμε το thread κραξιμο προς τον ανθρωπο. στη τελική αυτος θα κλαίει αμα χασει τους ντραμμοπελατες του, πρόβλημά του

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ποιος ειναι ο Τριμης ρε παιδες εμενα οποτε ειχα παει κατι νεαροι με ειχαν εξυπηρετησει δεν ηταν ντραμερς βεβαια.Μια τιμη που ειχα ζητησει για μια tama b/b performer την ειχε 100-150 ευρω πιο φθηνη απο τον thomann πριν 2 χρονια καπου.Προσφατα ζητησα τηλεφωνικα τιμη για το iron cobra  with cobra coil οπου μου το εδινε στα 340 ευρω, στο thomman εχει ενα κοντα στα 390 απλησιαστο και το speed μου το εδινε 400 ενω στο thomann εχει 427.Ενταξει δεν νομιζω οτι ειναι παραλογος στις τιμες και για 10% εγω προσωπικα δεν θα ψωνιζα εκτος Ελλαδας.Το πολυ πολυ του κανεις ενα παζαρι να στο φερει στις τιμες του thomann.Εμενα ενας πωλητης να μην αναφερω ονομα μου ειχε πει εαν βρισκεις κατι που θες στον thomann και ειναι πιο φθηνο σε αυτη την τιμη θα στο δινω και εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δεν νομιζω οτι ειναι παραλογος στις τιμες και για 10% εγω προσωπικα δεν θα ψωνιζα εκτος Ελλαδας.

 

Το 10% των 20 ευρω είναι 2 ευρω. Φυσικά και δε παρεις από Thomann για 2 ευρω λιγότερα.

Στα 200 ευρω το 10% είναι 20 ευρω, στα 450 45 ευρω και πάει λέγοντας...όταν οι αριθμοί μεγαλώνουν σκέφτεσαι από που θα ψωνίσεις

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τεσπα δεν εχει σημασια ας μη κάνουμε το thread κραξιμο προς τον ανθρωπο. στη τελική αυτος θα κλαίει αμα χασει τους ντραμμοπελατες του, πρόβλημά του

 

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο, εγώ ξαναπήγα πάλι χτες για ενα πετάλι και εξυπηρετήθηκα πολύ καλά και το πήρα και πιο φτηνά απο thomann. Απλά ίσως την προηγούμενη φορά ο άνθρωπος που με εξυπηρέτησε τί να πω μπορεί να μην κατάλαβε ακριβώς τί ήθελα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου