Προς το περιεχόμενο

Επιλογη καταλληλου ενισχυτη


fm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καταρχας δεν προκυτει να απορριψω στο ετσι καμια προταση αντιθετα σκοπευω να δοκιμασω με την κιθαρα και τ πεταλι οσους περρισοτερους ενισχυτες μπορω.Ο bugera 333 ειδα οτι ειναι 120watt.Δεν ειναι υπερβολικα?Επισης να τονισω πως δεν με ενδιαφερει και τοσο ο ενισχυτης να εχει καλο drive οσο το να τηρει τις αλλες προυποθεσεις και να συνεργαζεται καλα με το πεταλι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όχι δεν θα χάνει σε gain, το οποίο εξάλλου θες να το παίρνεις από πετάλι

 

Ο Στόλλας και οι συν αυτώ έχουν bugera

 

Σύμφωνα με το ράδιο αρβύλα, τα προβλήματα αξιοπιστίας των πρώτων σειρών έχουν εν πολλοίς λυθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks man.καμια αλλη προταση?Εχω δει εναν plexi στις αγγελιες.Να τον κοιταξω η δεν εχει καμια σχεση με αυτα που θελω?

 

Να τον ΠΑΡΑ-κοιταξεις θα ελεγα (και ισως αναθεωρησεις αυτα που,νομιζεις,οτι θελεις).

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hiwatt?εχω ακουσει οτι εχουν πολλα μεσσαια και γενικα αρκετα ωραιο ηχο για τα δικα μου γουστα αν και πρεπει να ειναι πανακριβοι.Υπαρχουν ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εψαχνα ηχο stoner (sleep, electric wizard αλλα και kyuss κτλ) και ειχα μαλιστα και εναν υπερσπανιο green matamp gt120 (και εχω και πλεξι) επετρεψε μου να σου προτεινω ετουτον εδω:

http://smart.noiz.gr/details.php?id=42330

Στο τριτο καναλι με βαρυκουρδισμενη κιθαρα απλα τα σπαει για αυτη τη μουσικη. Μπορεις να ερθεις να τον ακουσεις οποτε θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε κοίτα τον orange thunder 30 (th30), 30ρης, παίζει παντού (από δωμάτιο μέχρι μεγάλο club), τον έχω 3 μήνες και πιστεύω πως είναι ότι πιο κατάλληλο για αυτό που ζητάς, και σε προσιτή τιμή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον εχω ακουσει τον thunder30 και τον εχω στα υπ οψην απλως θελω να εχει 3 band equaliser.Περισσοτερο με ενδιαφερει ο ενισχυτης να εχει πολλα μπασσα και μεσσαια και ευαισθητο equaliser παρα η ποιοτητα του gain του καθως το πιο πιθανο ειναι πως θα χρησιμοποιω το πεταλι μου.Ευχαριστω παντως για τις υποδειξεις.achieveit ευχαριστω για την προσκληση αν ειναι θα επικοινωνισουμε μεσω pm.Δεν μου λες τον green τον πουλησες στον κιθαριστα τον 1000mods?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου