Προς το περιεχόμενο

Σιαμαία Κιθάρα από Lazarides guitars


Προτεινόμενες αναρτήσεις

To μπράτσο της είναι πολύ λεπτό και φλατ σαν ibanez ας πούμε.Δε ξέρω γιατί φένεται έτσι εκεί.Μάλλον λόγου της κλίσης της κάμερας με την κιθάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τή κιθάρα την είδα όταν την έβαφε ο ΚΚ τον Αυγουστο. Τώρα αν θα γράψω ότι μου φάνηκε δύσχρηστη θα σε στεναχωρήσω?

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα το οτι πραγματικα ειναι πολυ ωραια δουλεια, με προβληματιζει και εμενα το θεμα κατα ποσο ειναι ευκολη στο παιξιμο....τελος παντων....ετσι κι αλλιως συγχαρητηρια για το εγχειρημα και το αποτελεσμα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθόλου δε με στεναχωρείς.Κάθε άποψη είναι δεκτή και σεβαστή.Βέβαια η ευκολία είναι και λίγο υποκειμενική μιας και δεν έχεις παίξει λογικά ένα τέτοιο όργανο οπότε δεν έχεις μέτρο σύγκρισης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παιξει μια παρομοια κιθαρα.

για κλασσικους παιχτες που το μεγαλο δαχτυλο ειναι απο πισω βολευει πολυ καλα!  ;)

 

πολυ ωραια κατασκευη κυριε Λαζαριδη  :)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου