Προς το περιεχόμενο

SOS Cubase Problem


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα, αν είσαι σίγουρος ότι τα έχεις κάνει όλα σωστά, τότε είτε φταις εσύ, είτε φταίνε τα windows. Για εσένα δεν μπορώ να κάνω τίποτε, αλλά τα windows μπορείς να τα ξαναβάλλεις.

 

Αν όμως δεν είσαι σίγουρος ότι τα έχεις κάνει όλα σωστά, τότε μόνο κάποιος που μπορεί να έρθει να δει το μηχάνημά σου μπορεί να σε βοηθήσει. Για να καταλάβεις τι εννοώ, θεωρώ ότι αυτό που σου είπε ο fleAmail ήταν σωστό, αλλά αμέσως απάντησες ότι "εγώ πάντα έτσι το είχα και λειτουργούσε", οπότε δεν μπορούμε να αμφισβητήσουμε αυτό που λες και ψαχνόμαστε αλλιώς.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδια τελικα το προβλημα ειναι το CS80V !!!!!!!!!! αλα παλιοτερα πως το χρησιμοποιουσα κανονικα ?θα μας τρελανουνε τελειως !!!!! Ξεχασα να σας πω οτι ολα τα προγραμματα μου ειναι πειρατικα,παιζει να μου κανει

κολπα γιαυτο ή δεν ειναι για τα κυβικα μου αυτο το vst ?

α!αυτο που μου ειπες με την asio το δοκιμασα αλα τπτ :cry:

Ευχαρηστω παντως !!!!sorry gia την ταλαιπορεια :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε AntonyPath25. Το τελευταίο που είπες εξηγεί το πρόβλημα που είχες αλλά και τα προβλήματα που θα έχεις στο μέλλον λόγω αστάθειας του συστήματος. Δεν χρειάζονται πολλά πειρατικά προγράμματα να σου προκαλέσουν αστάθεια και κατ' επέκταση ζημιά στην δουλειά σου, μόνο ένα είναι αρκετό, σε Windows xp ειδικά και με sp2. Πόσο μάλλον όταν είναι όλα πειρατικά. :)

Φιλικά τελείως, ακολούθησε την συμβουλή του format και προσπάθησε να αρχίζεις να βάζεις original προγράμματα. Τώρα ειδικά, που φαντάζομαι ότι έχεις πλέον κατασταλάξει, τι προγράμματα χρειάζεσαι.

Και αυτό για δικό σου περισσότερο καλό και της ψυχικής σου ηρεμίας. Γιατί στο μέλλον κάποιο άλλο plug in θα σου κάνει την ζημιά που ούτε το φαντάζεσαι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλικά τελείως, ακολούθησε την συμβουλή του format και προσπάθησε να αρχίζεις να βάζεις original προγράμματα. Τώρα ειδικά, που φαντάζομαι ότι έχεις πλέον κατασταλάξει, τι προγράμματα χρειάζεσαι.

Και αυτό για δικό σου περισσότερο καλό και της ψυχικής σου ηρεμίας. Γιατί στο μέλλον κάποιο άλλο plug in θα σου κάνει την ζημιά που ούτε το φαντάζεσαι τώρα. .......

 

 

ή βάλε το 2.2 cubase sx να ξενοιάσεις...

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το CS-80 είναι πολύ βαρύ πρόγραμμα - ίσως το βαρύτερο που έχω δει μαζί με ένα άλλο που είχει προτείνει ο Aiolos πριν μερικές εβδομάδες. Δυστυχώς το ίδιο ισχύει για όλα τα synths της Arturia, εκτός από το Brass.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια με ψησατε !!!!!!!!!! μιασ και πηρα και το G2X :D :D :D

kai den moy to blepei sto cubase και τα εχω παρει παω για format και ξαναμιλαμε σε καμια ωρα!!ωχ αντε περιμενε τωρα :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή βάλε το 2.2 cubase sx να ξενοιάσεις...

 

 

Γιατί το λές αυτό?

 

Εννοώ γιατί ειδικά το 2.2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή βάλε το 2.2 cubase sx να ξενοιάσεις...

 

 

Γιατί το λές αυτό?

 

Εννοώ γιατί ειδικά το 2.2?

 

στην έκδοση αυτην μόνο δεν είχα κανένα πρόβλημα με σπασμένα και άσπαστα προγράμματα....

 

στο sx 3 και στο sx 2.0 είχα αρκετά προβλήματα....

 

καλά στο sx3 μάλλον είχα μόνο προβλήματα...

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου