Προς το περιεχόμενο

TONELAB LE υπάρχει ακόμα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

H συγκεκριμενη Korg ειναι ισως η πιο παρεξηγημενη πεταλιερα ever. Iσως οχι τοσο διαφημισμενη μαλλον. Για 'μενα καλυπτει πολυ καλα ολο το ηχητικο ευρος, οτιδηποτε θες να παιξεις, ενω πχ το Pod X3 Live που εχω ειναι λιγο καλυτερο στα βρωμικα του παρα στα καθαρα. Tην Korg αυτη την ειχα για ενα χρονο, την ειχα δανειστει απο τον κολλητο μου οταν ειχε παει στρατο, πριν παρω το pod οποτε εχω προσωπικη εμπειρια με το εργαλειο και τη χρησιμοποιησα μαλιστα και σε ενα live και ειχα παρα πολυ καλο ηχο. Επισης, αν δεν κανω λαθος η Vox ανηκει στην Korg (ή το αντιστροφο, θα σε γελασω), η Tonelab LE με την AX3000G, περα απο τη λαμπα, ειναι κατα 98% ιδιες, και στο μενου και στα κουμπια, αμα τις δεις και τις 2 θα το καταλαβεις. Τρομερο value for money, μακαρι να την ξαναπιασω στα...ποδια μου (;D) καποια στιγμη, μου εχει αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις.

 

Παρε μια ιδεα.

 

 

Korg AX3000G

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ωραία η tonelab στα καθαρά, όντως. Πάντως για PC το καινούργιο Amplitube σφαγιάζει, και υπάρχει και το AmpliTube 3 FREE όπου μπορείς να αγοράσεις μόνο τους ενισχυτές που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://smart.noiz.gr/details.php?id=49763 αν υπαρχει ακομα πηγαινε δοκιμασε την ;)

 

(δεν εχω καμια σχεση με τον πωλητη, μην παρεξηγηθω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβά τη δίνει νομίζω...  ;D

 

 

με βάλατε σε σκέψεις τώρα...

 

την korg την vox ή να περιμένω τη νέα vox (όποτε βγει...)

 

πάντως απ' ότι βλέπω σιγά σιγά εξαντλείται η LE...

FONT face=impact size=3>once is a mistake twice is jazz...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν κάνα μήνα κάποιος (στην Αθήνα) έδινε την κοργκ 110Ε στις αγγελίες

 

η αγγελία δεν υπάρχει πια, ίσως όμως οι αντμιν μπορούν να σε βοηθήσουν να  βρεις τον πωλητή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάω λίγο γενικά τις πεταλιέρες τώρα και από θέμα και μόνο ομορφιας (δεν ξέρω για ήχο) οι Line6 POD HD είναι απίστευτες.... θα έλεγα ότι είναι κάτι σαν την apple στις πεταλιέρες....

...................

 

βρήκα το αντίστοιχο thread (aυτό με τις 61 σελίδες) για τις POD HD...

χαμός...

FONT face=impact size=3>once is a mistake twice is jazz...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ακριβά τη δίνει νομίζω...  ;D

 

Αν ειναι οντως ελαχιστα χρησιμοποιημενη (που πρεπει να ειναι γιατι φαινεται σε εξαιρετικη κατασταση) δεν τη δινει ακριβα γιατι δινει και τη σκληρη θηκη. Εγω στο ειπα περισσοτερο για να πας εστω να τη δοκιμασεις, δε χανεις τιποτε. Ουτε θα περιμενεις να σου ερθει ουτε θα εχεις εξοδα αποστολης. Τωρα δεν εχω καταλαβει και μεχρι ποσα χρηματα μπορεις να διαθεσεις, μιας και οπως ειπες κοιτας και τα POD HD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου