Προς το περιεχόμενο

four guitar solo


Προτεινόμενες αναρτήσεις

νοου σατς θινγκ

δεν μπορω να καταλαβω που κολλατε ειλικρινα.....ακομα και σολο part να θελουν να παιξουν 4 κιθαρες γινεται......

ποσες οκταβες μπορει να εχει 1 κιθαρα με 24 ταστα ξερετε ? ο καθενας παιζει την μελωδια σε διαφορετικη απο τον αλλον οκταβα και ΟΧΙ μονο θα ακουγεται ωραια αλλα δεν ειναι και το τοοοοσο δυσκολο που φανταζεστε ολοι......

 

Υ.Γ. και για να μην μιλησω και για διαφορετικα κουρδισματα

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δες απο το 6:10.Εδω και οι 3 παίζουν τα αντερα τους με full gain ήχους και με delay αλλά καταφέρνουν να ξεχωρίζουν και οι 3

 

Αμαν ρε παιδια κουραστηκα !Αυτη η επιδειξη δυνατοτητων {που φυσικα εγω δεν εχω ουτε κατα διανεια} μου φαινεται τοσο χωρις νοημα οσο και βαρετη.Με το μπαρδον δηλαδη αλλα δεν αντεξα... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πο!πο! γιατι βαλατε τον steve vai ρε παιδια καηκα τωρα  ;D

σας ευχαριστω για τις απαντησεις οποιος εχει καποιο αλλο video ας το βαλει να το δω

παντος thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμαν ρε παιδια κουραστηκα !Αυτη η επιδειξη δυνατοτητων {που φυσικα εγω δεν εχω ουτε κατα διανεια} μου φαινεται τοσο χωρις νοημα οσο και βαρετη.Με το μπαρδον δηλαδη αλλα δεν αντεξα... ::)

Εγώ το βλέπω πιο πολύ σαν τρόπο εκφρασης!Δεν νομιζω να χρειάζεται ο Vai,o Petrucci ή ο Satriani να μας πείσουν πως ξέρουν καλή κιθάρα γιατί πολύ απλά αυτό είναι αυτονόητο!Είναι κιθαρίστες παγκοσμίως αναγνωρισμένοι και δεν έχουν ανάγκη να μας αποδείξουν τίποτα!Απλά έτσι εκφράζονται  ;)

--[CROATOAN]--

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι απαίσιοι ήχοι είναι αυτοί ρε???Σαν το Super Mario και το Zelda ακούγεται  :P ;D

 

λογικά θα έβαλε τίποτα full distortion drive κλπ για να έχει μεγάλο substain. Ναι ισχύει ότι αν αναλύσεις έναν έναν τους ήχους δεν είναι ωραίοι αλλά συνολικά μου αρέσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου