Προς το περιεχόμενο

Mε ποιόν διάσημο μοιάζετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγγνώμην δια το ξενέρωτο της απαντήσεως μου, αλλά κολύομαι να ανεβάσω σε ένα άγνωστο σάιτ, τη φωτογραφία μου, η οποία πλέον θα μπορεί άνετα να συνδυαστεί με την IP μου...

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμην δια το ξενέρωτο της απαντήσεως μου' date=' αλλά κολύομαι να ανεβάσω σε ένα άγνωστο σάιτ, τη φωτογραφία μου, η οποία πλέον θα μπορεί άνετα να συνδυαστεί με την IP μου...[/quote']

 

 

και εσυ τι λες, οτι θα βαλουν την CIA για να σε βρουνε?

μου φαινεται οτι βλεπεις πολλες ταινιες..... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμην δια το ξενέρωτο της απαντήσεως μου' date=' αλλά κολύομαι να ανεβάσω σε ένα άγνωστο σάιτ, τη φωτογραφία μου, η οποία πλέον θα μπορεί άνετα να συνδυαστεί με την IP μου...[/quote']

 

Γιατί να ανεβάσεις τη φωτογραφία σου; Τι εννοείς; Χιούμορ κάνουν τα παιδιά, νομίζω.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γίνει η συγκριση όντως ανεβάζεις foto σου,αλλά ΔΕΝ παραμένει στο site.(Αν θυμάμαι καλά μένει για 15 μέρες?και μετά διαγράφεται) Και για να έχει πρόσβαση ο οποιοσδήποτε πρέπει να του στείλεις εσύ το λινκ.

 

Τώρα θα μου πεις ,οτι αυτοί δεν ξέρεις τι την κάνουν κλπ.Είναι ένας προβληματισμός αλλά νομίζω οτι πλέον προσωπικά δεδομένα δεν υπάρχουν...αυτοί που θέλουν ξέρουν πολύ καλά τι σου αρέσει,τι τρως,που μένεις,τι βρακί φοράς κλπ. :roll:

Δε λέω,αμα δεν σ'αρέσει δεν στέλνεις,αλλά κατά την ταπεινή μου άποψη, δεν είναι αυτό που πρέπει να φοβάσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν νομίζω πως μοιάζω με κάποιο διάσημο.. είμαι ο ίδιος διάσημος. Είμαι αυτός που εικονίζεται στο άβαταρ μου.. ο Βίκτορ. 8)

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου