Προς το περιεχόμενο

Επιλογη ασυρματων ηχειων για laptop...


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα , θα ηθελα να αγορασω ασυρματα ηχεια για το λαπτοπ μου , με σκοπο να παιζω κιθαρα με τον ενυσχητη μου και απο το λαπτοπ  να σκουγεται καποιο μπακινγκ τρακ...Αλλ και γενικα να ακουω σωστα

 

Με αλλα λογια θα ηθελα να ειναι ποιοτικα ηχεια... Δεν ξερω ποσα χρηματα πρεπει να δαπανισω για κατι τετοιο... Με ενδιαφερει η φθηνοτερη , σοβαρη λυση που μπορει να  κανει την δουλεια μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί απραίτητα ασύρματα; Υπάρχει κάποιος λόγος πέραν της επιθυμίας για όσο το δυνατόν μεγαλύτερη τάξη και λιγότερα καλώδια;

Προτείνω να ξανασκεφτείς αν σου είναι απαραίτητη η παράμετρος της ασύρματης σύνδεσης γιατί δε νομίζω να βρεις κάτι με βάση αυτά που έχεις θέσει ως κριτήρια.

 

EDIT: Με μια γρήγορη αναζήτηση βρήκα  περιπτώσεις που μπορεί να σου κάνουν, τα Z500 και Z515 της Logitech (τα 500 δεν πρέπει να παράγονται πλέον) και επίσης έχει και η Creative διάφορα ασύρματα ηχεία (τσέκαρε εδώ).

 

Δεν έχω περισσότερες πληροφορίες ή εμπειρία με κάποιο από αυτά, πιστεύω όμως ότι δεν θα είναι τίποτα το φοβερό από θέμα ήχου, εκτός ίσως από τα ακριβά μοντέλα της Creative (για τα δεδομένα multimedia ηχείων υπολογιστή).

Σε αυτή την περίπτωση βέβαια θα πρέπει να δώσεις λεφτά με τα οποία θα μπορούσες να πάρεις πολύ καλύτερα ηχεία, όχι ασύρματα όμως.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί απραίτητα ασύρματα; Υπάρχει κάποιος λόγος πέραν της επιθυμίας για όσο το δυνατόν μεγαλύτερη τάξη και λιγότερα καλώδια;

 

 

Ναι ρε γαμωτο...  Με εκνευριζουν αφορητα τα καλλωδια κτλ... σχεδον ολα στα δωματιο μου τ καλλωδια τα εχω περιορισει στο μινιμουμ και οτι υπαρχει το εχω κρυψει πισω απο κολλωνες , εχω κανει πατεντες πισω απο καλοριφερ , κτλ κτλ...

 

Περαν τουτου παντως θελω να τα βαλω απο την απεναντι πλευρα οπου ειναι το λαπτοπ και δεν εξυπηρετουν τα καλλωδια... Σε ευχαριστω πολυ βτw ... θα τα τσεκαρω αυτα που μου ανεβασες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου