Προς το περιεχόμενο

καλο λαμπατο ενισχυτη με λιγα watt


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως φίλε αν δεν σου τρέχουν τα λεφτά από τα πατζάκια και θέλεις όντως ενισχυτή για το σπίτι που να παίζει δλδ σε χαμηλό volume καλά και να ναι και λαμπάτος μπορείς να πάρεις ένα φτηνό μικρο λαμπάτο και ένα πετάλι telegun MSD που μεταχειρισμένο το βρίσκεις συνήθως 150 ευρώ και θα ξενιάσεις σε ότι αφορά τα γκάζια!!

 

+ θα έχεις ένα πετάλι πού όπου και αν το βάλεις θα χεις τέλειο ήχο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

όσο για τον ενισχυτή θα πρότεινα bugera v5 ή v 22  στα 139 ,269 ευρώ αντίστοιχα.

μαζί με το msd θα έχεις super ήχο και πράγματα που είναι τρελό value for money.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

http://www.thomann.de/gr/bugera_6262212.htm

 

Πιο Metal δε γίνεται.

 

Χαμηλώνοντας το κουμπί volume θα παίζεις μια χαρά και σε εντάσεις σπιτιού.

 

Το πολύ πολύ χτυπάς και ενα attenuator , και πάλι φθηνα θα σου βγεί.

 

Γεια χαρα ! Σημερα απεκτησα τον combo 6262 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος... εχω αναρτησει και σχετικο ποστ με εντυπωσεις συγκεκριμενα..... το μονο προβλημα ειναι η ενταση.... δεν κανει για χρηση στο σπιτι το μηχανημα..... ποσο παει ενα attenuator..... θα μου ειναι χρησιμο μαλλον !!!!

*sÞea®head™³ '00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ. Πρώτο σου μήνυμα η απάντηση σε thread αναζήτησης ενισχυτή:Θες να μας πεις γιατί "χωρίς 2η σκέψη"? Ελπίζω να καταλαβαίνεις γιατί φαντάζει κάπως ύποπτο το post σου. Εαν δεν είναι δική σου η αγγελία, ανέπτυξε το post σου, ειδάλλως θα σβηστεί ώς έμμεση διαφήμιση.

Τον συγκεκριμένο ενισχυτή τον έχω ακούσει και είναι ότι πρέπει για Metal.Επίσης η τιμή του είναι σκοτωμένη.Αν  είχα τα χρήματα θα τον αγόραζα για μένα.Ελπίζω να σε κάλυψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου