Προς το περιεχόμενο

Free removal program


KostasP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

Το mystartsearch εχει καθησει στον υπολογιστη μου εδώ και μερικες ωρες και ότι και αν εκανα δε μπορω να το βγαλω. Ότι οδηγιες ακολουθησα δε βοηθησαν, ακομα και τα Windows δε μπορουν να το απεγκαταστησουν. Διαβασα για το Spyhunter αλλα κοστιζει, υπαρχει καποιο δωρεαν πρόγραμμα που μπορω να κατεβασω για να κανει τη δουλεια;

 

Χρησιμοποιω Windows 8.1, IE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Το mystartsearch εχει καθησει στον υπολογιστη μου εδώ και μερικες ωρες και ότι και αν εκανα δε μπορω να το βγαλω. Ότι οδηγιες ακολουθησα δε βοηθησαν, ακομα και τα Windows δε μπορουν να το απεγκαταστησουν. Διαβασα για το Spyhunter αλλα κοστιζει, υπαρχει καποιο δωρεαν πρόγραμμα που μπορω να κατεβασω για να κανει τη δουλεια;

 

Χρησιμοποιω Windows 8.1, IE.

 

με malwarebytes anti-malware σε safemode δοκιμασες?

Με spybot search and destroy παλι σε safemode?

 

Δοκιμασε τα μπαινοντας στα windows σε SAFE MODE. (αφου πρωτα τα εγκαταστήσεις και τα ενημερώσεις)

Aυτα απο εμένα.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με malwarebytes anti-malware σε safemode δοκιμασες?

 

Δοκιμασα αλλα οχι σε safe mode. Το πρόγραμμα εβαλε σε καραντινα τα αρχεια του mystartsearch, μετα τα διεγραψα αλλα ακομα εδώ είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

δοκιμασες να μπεις στο registry για να σβησεις κλειδια που εχουν να κανουν με το mystartsearch? και κοιτα και στο computer management για ρουτινες που τρεχουν αυτοματα στην εκκινηση του υπολογιστη μηπως δεις κατι. εγω χρησιμοποιω το CCleaner τελευταια για αυτα και ειναι αρκετα ευχρηστο..

 

κοιταξες internet για το πως ξεφορτωνεσαι ακριβως το malware που εχεις? πολλες φορες βρισκεις ακριβως τι να κανεις αν ψαξεις εντελως συγκεκριμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντησεις, δε δουλεψε κανενα από τα προγράμματα και αναγκαστηκα να κανω system restore, πηγα τρεις μερες πισω. Αν και ακολουθησα οδηγιες για το συγκεκριμενο πρόγραμμα δεν εφευγε με τιποτα, ποτε στο παρελθον δεν αντιμετωπισα τοση δυσκολια. Μου εκανε εντυπωση που τα Windows αρχιζαν uninstall και κολλουσαν στο τελος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου