Προς το περιεχόμενο

Remo Bassdrum head UT clear 24''


WHITEBIRD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δικό μας UT φαίνεται λεπτό αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι είναι μονόφυλλο, έτσι ενώ μοιάζει με το Powerstroke 4, ίσως είναι το 3.

 

To Powerstroke 3 είναι λοιπόν... Το αντίστοιχο σε Evans είναι το EQ4 .

Το PS4 είναι διπλό με δαχτυλίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να το τρυπήσεις (αφού είναι dead) και να δεις. Τα δύο φύλλα των Remo είναι κολλημένα μόνο στην περίμετρο

Επίσης τα δίφυλλα κάνουν κάποια παιχνιδίσματα με το φως λόγω διάθλασης, και φαίνεται σαν να έχουν υγρό ανάμεσα στα δύο φύλλα (γι' αυτό και η παρανόηση ότι τα Pinstripe είναι "λαδιού").

Επιμένω  πάντως - άντε να αφήσω και ένα 1% να κάνω λάθoς - ότι είναι μονόφυλλο, οπότε πάτε για Powerstroke 3.  

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά,σας ευχαριστώ,πρώτα απ' όλα για το ενδιαφέρον σας και δεύτερο για τις γνώσεις που μοιραστήκατε μαζί μου .

Τέλος θέλω να σας ευχαριστήσω που με κάνατε να νιώσω... σαν την Ελλάδα κάτι.....

Μόλις τώρα κατάφερα να μπω στο Forum και είδα το θέμα σε πλήρη εξέλιξη και προφανώς λυμένο!!!!!

Ούτε ο Γιωργάκης.....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου