Προς το περιεχόμενο

Απιστευτοι Πιτσιρικαδες


raf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μολις ειδα ενα βιντεο που διχνει κατι πιτσιρικια να διασκευαζουν Judas Priest και το κατευχαριστηθηκα ! enjoy

 

!

 

ΥΓ: στουντιαρα ετσι ?

edit μαλλον το εβαλα σε λαθος ενοτητα ε? παρακαλω να μετακινηθει αν ειναι ετσι :)

How blue can you get?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου σπασε τα νευρα η φωνη,like στον drummer Και στην μορφη με την sg.. 8)

 

καλα , ναι, απλα ειναι και 14 χρονων :) εχει μελλον ακομη! αλλα ηταν μεσα , και γενικα ολοι το χουν κατα τη γνωμη μου.

How blue can you get?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πιτσιρικάς μετά την μεταφωνία εκεί γύρω στα 17 παίζει να έχει φωνάρα αλλά τώρα  >:( >:( >:(

Τα υπόλοιπα είναι απλά για θαυμασμό!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βιντεο δεν ειναι αντιπροσωπευτικο παντως..........εχει πεσει το μιξαρισμα του αιωνα και τα φιλτρα της χιλιετιας για να ακουστουν ετσι.....

σε καμια των περιπτωσεων δεν πιστευω οτι αμα τους πεις παιξτε και εισαι μεσα στο studio τους να ακουστουν καλα

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Όπως και νά'χει (και το κομμάτι σκίζει όπως το κάνανε, εκτός της φωνής φυσικά), το πρόβλημα παραμένει: Υποθέτουμε ότι στα 17-19 θα είναι καλύτεροι. Γιατί τώρα κάνουμε εκπτώσεις. Και εκεί είναι το πρόβλημα με όλα τα 'παιδιά θαύματα'. Μεγαλώνουν... ;)

 

Καλό πάντως, και ευκαιρία να ακούσω λίγο Judas Priest...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλό πάντως, και ευκαιρία να ακούσω λίγο Judas Priest...

 

ε,ακου λιγο ακομα τοτε (ειναι το αγαπημενο μου απο Priest)

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και νά'χει (και το κομμάτι σκίζει όπως το κάνανε, εκτός της φωνής φυσικά), το πρόβλημα παραμένει: Υποθέτουμε ότι στα 17-19 θα είναι καλύτεροι. Γιατί τώρα κάνουμε εκπτώσεις. Και εκεί είναι το πρόβλημα με όλα τα 'παιδιά θαύματα'. Μεγαλώνουν... ;)

 

Καλό πάντως, και ευκαιρία να ακούσω λίγο Judas Priest...

Εγώ δεν υποθέτω ότι ο τραγουδιστής θα είναι καλύτερος... ΕΛΠΙΖΩ γιατί τώρα δεν ακούγεται! Οι υπόλοιποι μια χαρά είναι!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου