Προς το περιεχόμενο

Tραγικό δυστύχημα στα γυρίσματα βιντεοκλιπ του Μύρωνα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.protothema.gr/greece/article/?aid=160015

Καλό ταξίδι φίλε,που ούτε το όνομά σου δεν ήξερε αυτός που έκανε το ρεπορτάζ  :(

Πραγματικά κρίμα...

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τα μέτρα ασφαλείας, σε κάθε μορφή ανθρώπινης δραστηριότητας ,είναι κάτι που ΠΡΕΠΕΙ να βάλουμε πολύ καλά στο μυαλό μας, ό,τι και αν κάνουμε! Δυστυχώς, πολλοί από εμάς είτε τα αγνοούμε είτε τα υποτιμούμε. Κρίμα για το παλικάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Πλάτωνα τον γνώριζα και ακόμη είμαι σοκαρισμένος από την είδηση.

Τα μέτρα ασφαλείας, σε κάθε μορφή ανθρώπινης δραστηριότητας ,είναι κάτι που ΠΡΕΠΕΙ να βάλουμε πολύ καλά στο μυαλό μας, ό,τι και αν κάνουμε! Δυστυχώς, πολλοί από εμάς είτε τα αγνοούμε είτε τα υποτιμούμε. Κρίμα για το παλικάρι.

ας περιμένουμε το πόρισμα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ας περιμένουμε το πόρισμα.

 

Αν εξαιρεθεί η περίπτωση  φυσικής καταστροφής (π.χ. σεισμός-αν και εκεί υπάρχουν θέματα) , που μάλλον δεν υπήρχε , οτιδήποτε άλλο εμπεριέχει μέσα του τον ανθρώπινο παράγοντα. Δεν επιρρίπτω εν προκειμένω ευθύνη σε κάποιον…απλώς με αφορμή  αυτό ήθελα να τονίσω τη χρησιμότητα των μέτρων ασφαλείας, για όλους εμάς που ανοίγουμε ενισχυτές, χρησιμοποιούμε κολλητήρια….. και ό,τι άλλο κάνουμε......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον γνώριζα τον άνθρωπο, αλλά τα συλληπητήρια μου στην οικογένεια του.

Να βρεθούν οι υπεύθυνοι και να τιμωρηθούν όπως τους αξίζει. Με τις τσαπατσοδουλειές μπαίνουν σε κίνδυνο οι ζωές ανθρώπων και με άσχημα αποτελέσματα όπως φαίνεται.

Need.More.Fuzz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεράστιο σοκ και φοβερή θλίψη... :'(

Πέραν από εξαιρετικός μουσικός, ο Πλάτωνας ήταν και πολύ ωραίος τύπος, από αυτούς που μπορείς να κάνεις φίλους σου μέσα στις πρώτες δύο ώρες της γνωριμίας μαζί τους. Πόσο κρίμα ρε φούστη μου...

 

Τα υπόλοιπα (καταμερισμός ευθυνών κλπ) δεν με απασχολούν σε αυτή τη φάση, θέλω μόνο να πιστεύω ότι όποιος έχει ευθύνες γι' αυτό το γεγονός θα λογοδοτήσει τελικά για ό,τι έγινε.

 

Προς το παρόν, καλό του ταξίδι και συλληπητήρια στην οικογένεια και όλους τους δικούς του ανθρώπους...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ....... :(

 

Πολύ, πάρα πολύ άσχημο νέο. Ήλπιζα, όταν είδα τον τίτλο του thread ότι θα επρόκειτο για κάτι άλλο, πιο ''ελαφρύ'' (αν και το ''τραγικό δυστύχημα'' στον τίτλο δεν αφήνει περιθώρια για τέτοιες ερμηνείες) και όταν το διάβασα δυστυχώς....

 

Άσχημα παιχνίδια παίζει η τύχη ώρες ώρες (και ας υπάρχει και ο ανθρώπινος παράγοντας).

 

Ας αναπαυθεί εν ειρήνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά συλλυπητήρια...Και αν μάλιστα ήταν και ο τύπος που είχα δει πρόσφατα σε συναυλία του Μύρωνα τότε λυπάμαι ακόμη περισσότερο γιατί φαινόταν πως ήταν μουσικός που το ζούσε και το διασκέδαζε..Κρίμα που τέτοιος κόσμος πάει αδικοχαμένος...Αλλά αυτά έχει η ζωή............RIP...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Επιτρέψτε μου να προσθέσω και τα δικά μου συλλυπητήρια. Είναι μια άσχημη είδηση...

 

Κουράγιο στους οικείους του.

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου