Προς το περιεχόμενο

Προβλημα περι πνευματικων δικαιωματων...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπάρχει ένα πολύ καλό όνομα, αλλά πολύ καλή μουσική. Εάν την έχεις, πές στους Γερμανούς...

1) Να σου ορίσουν, τι σημαίνει πολύ καλό όνομα με όρους marketing.

2) να σε βοηθήσει η νομική τους υπηρεσία...εάν πιστεύουν σε εσάς.

 

ασε φιλε μου...η μουσικη μας τους αρεσε...αλλα κι εγω χαθηκα οταν μου ειπαν το "you need the right name to support these masterpieces"

 

ευχαριστω πολυ παντως !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Νik, το R σαν σήμα κατατεθέν εννοείται πως διέπεται από την υπάρχουσα νομοθεσία (γκουγκλάρισε). Το θέμα είναι αν θα κάτσουν να ασχοληθούν με εσάς επικαλούμενοι τις διατάξεις της και κυνηγώντας σας. Θέλετε να έχετε το ρίσκο? Ή έχει χαθεί οποιαδήποτε πρωτοτυπία και φαντασία στην εξεύρεση ενός ονόματος? (χάζεψε και το χτεσινό θρεντ-ζόμπι... http://www.noiz.gr/index.php?topic=183178.0) Εντάξει, δεν θα την πείτε και Siemens ή Daimler Benz... (υποθέτω).

 

χαχαχαχα

να το προσεξα...

οντως δεν μπορουμε να παρουμε αυτο το ρισκο...

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε φιλε μου...η μουσικη μας τους αρεσε...αλλα κι εγω χαθηκα οταν μου ειπαν το "you need the right name to support these masterpieces"

Σου δίνω τη υπογραφή μου (δωρεάν) εάν θέλεις...ο ΚουμπΗς της Αλέξαινας...απλά πές μου το να το αποσύρω.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε φιλε μου...η μουσικη μας τους αρεσε...αλλα κι εγω χαθηκα οταν μου ειπαν το "you need the right name to support these masterpieces"

 

ευχαριστω πολυ παντως !

χααχχα απλα ενα bow down στο σχολιο που εκαναν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η Μαρία η Πανταζή μία όμορφη ελληνίδα μποξέρ έχει ώς ψευδώνυμο το "IRON BARBIE" και σε αγώνες πάει στο εξωτερικό και όλα αλλά βασικά δεν κονομάει από αυτό δεν είναι με λίγα λόγια η συνταγή της επιτυχίας της τυχόν εισσροής χρημάτων , απλά αν κάποια στιγμή όπως πολύ σωστά ειπε κάποιος φίλος εδώ γίνεις όνομα και βγάζεις λεφτά πολλά τότε θα σε κάνουν να παραμιλάς οι νόμιμοι κάτοχοι ...,

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινεται να ακουσουμε και εμεις αυτα τα "...  masterpieces", για να μπουμε σε κατασταση εμπνευσης του ονοματος; 8)

 

Για να βοηθησουμε το λεω.

 

Σοβαρα.  ;)

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα προβλημα αν συμφωνουν και τα υπολοιπα μελη...

 

γενικα ειναι κατι αναμεσα σε Dream Theater και Nightwish οι συνθεσεις...

και οι στιχοι στο στυλ που γραφουν οι Kamelot...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου