Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με "κατεβασμένο" Guitar Rig


alexkon13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοι συμφορουμητες καλησπερα...

Αγορασα πριν 1 εβδομαδα την BOSS ME-25...Εδω και καμποσους μηνες ειχα καταβασει το  4...δοκιμασα ολα τα μεσα που ειχα (χωρις εμπειρια)αλλα δεν καταφερα να παρω ουτε ινπουτ ουτε αουτπουτ...Σημερα αποφασισα να ξανανοιξω το γκιταρ ριγκ και τσαφ! εχω ινπουτ!!!Αλλα δεν ειχα αουτπουτ... :( :( :( :( :( :( :( :(Τι να κανω??????

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραβλέποντας την αναφορά σου σε παράνομο software, δε μας δίνεις και πολλές πληροφορίες όσον αφορά τον εξοπλισμό και τη συνδεσμολογία σου.

Είναι δύσκολο να σε βοηθήσουμε.

Δώσε πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αγαπητοι συμφορουμητες καλησπερα...

Αγορασα πριν 1 εβδομαδα την BOSS ME-25...Εδω και καμποσους μηνες ειχα καταβασει το  4...δοκιμασα ολα τα μεσα που ειχα (χωρις εμπειρια)αλλα δεν καταφερα να παρω ουτε ινπουτ ουτε αουτπουτ...Σημερα αποφασισα να ξανανοιξω το γκιταρ ριγκ και τσαφ! εχω ινπουτ!!!Αλλα δεν ειχα αουτπουτ... :( :( :( :( :( :( :( :(Τι να κανω??????

 

Καλησπέρα alex. Που κολλάει η ΜΕ-25, το κατεβασμένο Guitar Rig και το τσαφ + input? ( :P )?

 

Δυστυχώς δεν επιτρέπεται να κάνουμε troubleshooting στο "κατεβασμένο" Guitar Rig.

 

Δεν μπορώ να σου πω τι θα κάνεις στον υπολογιστή σου αλλά η γνώμη μου είναι να μην μπλέκεις με κατεβασμένα  software, demo κλπ. Ιδιαίτερα δε, όταν έχεις την ολοκαίνουρια πεταλιέρα σου και μπορείς να παίξεις μια χαρά με αυτήν.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ δεν καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάτε με τα σπασμένα software.

Δώστε του παιδιού καμμία βοήθεια αν ξέρετε και αφήστε την εκάστοτε εταιρία να ασχολείτε με το ποιός χρησιμοποιεί σπασμένα η μη software.

Κάνετε λες και σας πληρώνει κανείς.

Γίναμε όλοι κυριλέ τώρα.

Ώχουυυυ !!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος...Ριξε μια ματια στο 4 ;)

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=3948.0

 

Αν το να βοηθήσεις κάποιον που έχει ένα θέμα με ένα "χ" software για μερικούς σημαίνει "προώθηση", πάω πάσσο. Αλλά έλα που δεν είναι προώθηση.

Δεν ζήτησε το παλικάρι πως να περάσει κάποιο crack ή από που να το κατεβάσει.

Ζήτησε κάτι που θα μπορούσε να συμβεί με ότι πρόγραμμα και να χρησιμοποιούσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το να βοηθήσεις κάποιον που έχει ένα θέμα με ένα "χ" software για μερικούς σημαίνει "προώθηση", πάω πάσσο. Αλλά έλα που δεν είναι προώθηση.

Δεν ζήτησε το παλικάρι πως να περάσει κάποιο crack ή από που να το κατεβάσει.

Ζήτησε κάτι που θα μπορούσε να συμβεί με ότι πρόγραμμα και να χρησιμοποιούσε.

 

για να καταλβαινεις και λιγο "πισω" απο την πορτα - τα παρανομα software ειναι συνηθως πειραγμενα στον αρχικο τους κωδικα πραγμα που σημαινει οτι το προβλημα του μπορει να οφειλεται και σε αυτο(δινω λυση ??? ???  μπαααααα)

τι περιμενει να του πουμε εμεις αν το καλυτερο ειναι να στειλει ενα mail στην εταιρια και εφοσον το εχει νομιμα αγορασμενο η εταιρια να του δωσει την λυση που ψαχνει ? γιατι στο τελος αν δεν βρουμε λυση εκει πρεπει να παμε στο να μιλησει με την εταιρια......αρα τσαμπα η προσπαθεια για μας και τσαμπα το παιδι που μας τρωει το bandwith με το να κατεβαζει παρανομα software  ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραβλέποντας την αναφορά σου σε παράνομο software, δε μας δίνεις και πολλές πληροφορίες όσον αφορά τον εξοπλισμό και τη συνδεσμολογία σου.

Είναι δύσκολο να σε βοηθήσουμε.

Δώσε πληροφορίες.

Bασικα εχω τη κιθαρα στην πεταλιερα και την πεταλιερα με usb στο pc...αυτα

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Eγώ δεν καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάτε με τα σπασμένα software.

Δώστε του παιδιού καμμία βοήθεια αν ξέρετε και αφήστε την εκάστοτε εταιρία να ασχολείτε με το ποιός χρησιμοποιεί σπασμένα η μη software.

Κάνετε λες και σας πληρώνει κανείς.

Γίναμε όλοι κυριλέ τώρα.

Ώχουυυυ !!! :)

Δεν ξέρω αν μας το επιτρέπεις "φίλος" αλλά ναι... δεν γιναμε "κυριλέ" τώρα. Η συμφωνία που προσυπέγραψες στην εγγραφή σου εδώ λέει να είσαι νόμιμος. Να το θυμάσαι γιατί δεν θα το συζητάμε σε τακτά διαστήματα. Το τι κάνεις μόνος σου δεν μας αφορά.

 

Οσον αφορά το "πρόβλημα" του alexkon13 καλό είναι να διαβάζει και αυτός τις οδηγίες και τους κανονισμούς πριν ρωτήσει κάτι για να πάρει και τη σωστή απάντηση. Π.Χ.

 

Όταν ξεκινάμε μια δημοσίευση ζητώντας λύση σχετικά με κάποιο πρόβλημα που αντιμετωπίζουμε, πρέπει να δίνουμε τις απαραίτητες πληροφορίες από την αρχή και να μην περιμένουμε να μας ρωτήσουν.

Δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι κάποιος θα αφιερώσει πολύτιμο χρόνο από τη ζωή του για να μας βοηθήσε, ας τον βοηθήσουμε και εμείς ώστε να μην σπαταλάει το χρόνο του μαντεύοντας.

 

1) Αν πρόκειται για πρόβλημα σχετικά με λογισμικό, κάρτα ήχου ή υπολογιστή θα πρέπει να αναφέρουμε το τύπο και τη version του λογισμικού, τον τύπο της κάρτας ήχου και τη version των drivers. Αν το πρόβλημα είναι αρκετά πολύπλοκο καλό θα είναι να αναφέρουμε και τη σύνθεση του υπολογιστή σας όπως λειτουργικό σύστημα, επεξεργαστής, μητρική, άλλες κάρτες, service pack και drivers συστήματος.

 

2) Αν πρόκειται για πρόβλημα κάποιου controller, synthesizer, ή μέρος συστήματος ηχογράφησης ( μικρόφωνο, κονσόλα, ηχείο κλπ), πρέπει να αναφέρουμε Μάρκα, μοντέλο και πως ακριβώς είναι συνδεδεμένο με ΟΛΕΣ τις άλλες συσκευές.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου