Προς το περιεχόμενο

Είπα να ξεσκουριάσω.


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

For crying out loud BUY A REAL BASS!!! ;D

Χουίτς ριμάιντς μι... τι θα γίνει με το πάγιο αίτημά μου να πάρεις και ένα πραγματικό σετ τύμπανα, και να κρατήσεις αυτό το παιχνίδι μόνο για τα unplugged live σε σπίτια φίλων; ;D   

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

δεν έχω καταλάβει πόση ώρα σου πήρε όλο αυτό από την αρχή μέχρι το τέλος.

Φίλος Moderator...δεν έχεις καταλάβει ότι ο Λάκης, σαν γνήσιος νάρκισσος, περνάει την ώρα του με το να τραβάει video τον εαυτό του, σε διαφορες πόζες με διάφορα όργανα.

Έχει λοιπόν πάρα πολύ υλικό. Όταν έρθει η ώρα να ανεβάσει νέο video...απλά τραβάει ένα ασπρόμαυρο εφέ...και δένουν όλα!!! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Θενκ γιου people!

@notlrac

Αλλά πρέπει να αλλάξεις καλλιτεχνικό name, Λακης είναι ένας ο Λάκης Ζώης! ;D

Ομολογώ ότι αναγκάστικα να τον googl-άρω!!! Μορφή! ;D

 

@Korgious   Αμάν ρε Κώστα! Τι «ροχάλα» ήταν αυτή!!!! ;D ;D :P

 

@ Haris…..Με τόσες προσωπικότητες μαζεμένες εκεί κάτω, ΔΕΝ έχω flash memory (και ΔΕΝ υπάρχει στον κόσμο ) που να τις χωρέσει όλες!! ;) :D

 

@ SF , Nick….πλάκα πλάκα έχω αρχίζει να αποκτώ complex (κατωτερότητας) με το μπάσο μου. ;D ;D Τα καταφέρατε και εσύ και ο άλλος ο Τέρρυς………..  ;D ;D

Με τα pearl Χάρη, δεν το απέκτησα ακόμα (το κομπλεξ-που πας να μου δημιουργήσεις….και το πας καλά ;D) γιατί , δεν έχω "που τα βάλω" ωρέ τα μεγαλύτερα! ;D ;D

@ Blue  Στα σοβαρά, το video μου πήρε 17 ώρες non stop (shooting and editing) , όχι για κάνα άλλο λόγο αλλά διότι αν δεν το τελειώσω "On the spot", βαριέμαι μετά να το ξαναπιάσω και θα μείνει στη μέση ;D. Στα σοβαρά επίσης όμως……ωραία ιδέα:

ο Λάκης ερνάει την ώρα του με το να τραβάει video τον εαυτό του, σε διαφορες πόζες με διάφορα όργανα.

Όταν έρθει η ώρα να ανεβάσει νέο video...απλά τραβάει ένα ασπρόμαυρο εφέ...και δένουν όλα!!! ;D ;D

;D ;D ;D

@ Κώστα ….με έφαγες μπαγάσα!!! ;D Να σαι καλά παιδί μου!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BUY A REAL BASS!!! ;D

Χουίτς ριμάιντς μι... τι θα γίνει με το πάγιο αίτημά μου να πάρεις και ένα πραγματικό σετ τύμπανα, και να κρατήσεις αυτό το παιχνίδι μόνο για τα unplugged live σε σπίτια φίλων; ;D   

Next step. Buy a really BIG house for your gear pal. ;D

Τέρμα οι δίκασες στα μπάνια. ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τέρμα οι δίκασες στα μπάνια. ;D

;D ;D ;D ;D ;D

 

Στην ντουλάπα ΛΕΜΕ!

Λοιπόν με προκάλεσε παλαιότερα ο Ανέστης. Τώρα εσύ…..ΔΕΝ αντέχω άλλο , θα Post-άρω photo!

;D ;D

skeletons_in_the_closet.jpg.dc55d6447630fabe8488c0e434ecfdb5.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D

 

Στην ντουλάπα ΛΕΜΕ!

Λοιπόν με προκάλεσε παλαιότερα ο Ανέστης. Τώρα εσύ…..ΔΕΝ αντέχω άλλο , θα Post-άρω photo!

;D ;D

 

Aπίστευτος!  :o

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Aπίστευτος!  :o

 

;D ;D ;D

.........Και άσε τον Χάρη και τον SF να λένε για 26’’ κάσα! Ρε εδώ δεν χωράει 26’’ τηλεόραση ναούμε……κάσα θα πάρομεν!!!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D

.........Και άσε τον Χάρη και τον SF να λένε για 26’’ κάσα! Ρε εδώ δεν χωράει 26’’ τηλεόραση ναούμε……κάσα θα πάρομεν!!!  ;D ;D

Και στο πατάρι τι έχεις ρε φίλε? Το ψυγείο και την ηλεκτρική κουζίνα?  ;D ;D ;D Μακαρόν μπερντέ με sauce ala patar είναι η σπεσιαλιτέ σου? ;D ;D ;D

Άλλο ένα εύγε για το μεράκι σου και τις παραγωγές σου! ;)

Κόβω το λαιμό μου όμως ότι για 26άρες καλλονές πάντα υπάρχει χώρος! :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για το λίγο off topic.

 

Επειδή ίσως είδες ότι είναι ρακετιστ, να πω ότι ο Λάκης ήταν απο τα #1 jazz players στην Ελλάδα το 90 τώρα έχω χάσει τα ίχνη του.

 

 

Sorry και πάλι για το off topic!

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου