Προς το περιεχόμενο

Marcus Miller - Scoop - Απύθμενο Groove


SlenderSmash

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν καταφέρουμε να ξεχάσουμε λίγο την εμφάνιση του κιθαρίστα, εντάξει δεν τον λες κακό, απλά είναι πολύ fusion ο ήχος και το παίξιμο του, γαρνιρισμένο με λίγο... καραγκιοζιλίκι...

 

Πάντως σε όσους φίλους μου το έχω δείξει αυτό το video, όλοι ανεξαιρέτως μουσικού επιπέδου σχολίασαν "καλά αυτός ο κιθαρίστας πρέπει να είναι πολύ βλάκας!".

 

Ίσως παίζει ρόλο το ότι είναι λευκός.... Έχω αρχίσει και αναπτύσσω την θεωρία ότι όλη η μπάντα λέει στον Marcus να μην τον διώξει για να τον κράζουν μεταξύ τους μετά απο κάθε live και να κάνουν χαβαλέ...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με  τους υπολοιπους φιλους : το παιξιμό του ειναι αταιριαστο με το groove της υπολοιπης παρεας του Markus, παιζει ριφακια Rock n roll και blues ,στο τελος το σωζει λιγο με κατι απο Mike Stern , εχω μια συναυλια σε dvd που εκει τον ακους και κοβεις φλέβες, εκει τον πρωτο αντιπάθησα..

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου