Προς το περιεχόμενο

Δώρα για τις γιορτές


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή οι γιορτές πλησιάζουν...και λεφτά δεν υπάρχουν...μία καλή λύση για δώρα είναι το

http://www.store.livenation.com

Υπάρχουν προΪόντα που ξεκινούν από 10$ (με σημερινή τιμή γύρω στο 1,30-1,33!) και για τα περισσότερα γούστα.

MGCT28.JPG

http://www.store.livenation.com/Product.aspx?cp=13281_31068_31123&pc=MGCT28

(δεν ξέρω ποιός είναι ο Mike Gordon, αλλά το tshirt μου αρέσει).

Είχα ψωνίσει πέρισυ για την οικογένεια (μέχρι tshirt ΕLVIS με 5$ είχε προσφορά για τη κουνιάδα...). Το πακέτο ήρθε από Σουηδία(?) σε κανένα μήνα χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

ΥΓ. Όποιος ενδιαφέρεται, ας υπολογίσει ότι από τον επόμενο μήνα έχουμε Χριστούγεννα και τα ταχυδρομεία μας πήζουν...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι 'πες τώρα. :)

Kαι εμένα μου έκανε εντύπωση όταν με φώναξαν και μου είπαν "έχετε ένα δέμα από Σουηδία"...αλλού πήγε το μυαλό μου! ;) ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ωραία λαιμόκοψη το t-shirt αφεντικό! Τα V neck είναι τόσο πασέ! Το all time classic "smile" είναι αυτό που πρέπει! Το χρώμα δε είναι Killer!!!

 

 

 

Ελεονώρα Μελέτη ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Mε 9$ (6,76 ευρώ)...δές το αλλιώς!!! Μέσα στη μόδα είναι!!!! ;D ;D

Όχι σοβαρά μου άρεσε ΠΟΛΥ το χρώμα. Φοράω μόνο αποχρώσεις του μαύρου. Η μόνη παρεκτροπή που μου επιτρέπω είναι το χακί ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου