Προς το περιεχόμενο

M-audio vs M-audio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Έχουν ένα θέμα με τις προενισχύσεις. Νομίζω ότι οποιοσδίποτε εχει βάλει πυκνοτικό μικρόφωνο πάνω το ξέρει!! Μέχρι το 7 δεν ακούγεται, 7-8 ακούγεται, και 8-10 ακούγεται πολύ δυνατό αλλά ηχογραφείς και ειναι σαν να κάνεις ηχογράφιση στο Κάβο Ντόρο με μελτέμι! Παρολα αυτά έχει όντος άψογη επικοινωνία με το PC, ελάχιστο Latency, και κάνει λίγο πολύ τα πάντα! Εγώ θα στην πρότεινα όπως ξαναείπα, απλά αν σκεφτείς α πας και στις focusrite κλπ στα ίδια λεφτά μην περιμένεις τίποτα καλύτερο στις προενιχύσεις! ΟΚ λέμε πολλά για τις προενισχύσεις της Μ-Audio γιατί τις έχουμε δοκιμάσει χιλιάδες άτομα, αλλά αν αυτά τα άτομα είχαν χρησιμοποιήσει τις άλλες δεν νομίζω ότι θα είχαν πολύ ιαφορετική αποψη για τις προενισχύσεις. Έχω 4 κάρτες ήχου από 50 εώς 1000€ και όλες είναι οτι-πληρώνεις-παιρνεις. Απλά η Value for Money σε αυτά τα χρήματα κατ'εμε είναι η φαστ τρακ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αμα παει οτι πληρωνεις παιρνεις δεν σημαινει οτι η M-Audio Fast Track C400 ή η Native Instruments Komplete Audio 6 θα ειναι καλυτερη απο fast track pro? Καταλαβαινω τι θελεις να πεις για τις προενισχυσεις αλλα δεν νομιζω να μν υπαρχει σε αυτα τα λεφτα καμια αξιολογη καρτα ηχου η οποια να δεχεται ΣΩΣΤΑ πυκνωτικο μικροφωνο! Τελως παντων για να το λες κατι θα ξερεις...

 

(οι προτασεις περι των κ.η συνεχιζουν)

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

Σκεφτομαι να αγορασω την Focusrite Scarlett 2i2 αλλα διαβασα στο Official website τους οτι τα "Windows Vista are not officialy supported" !!!

τι λενε ρε παιδια ??? τι εννοει δηλαδη με το not officialy supported ?

 

ΑΝ την εχει αγορασει καποιος, την εχει χρησιμοποιησει σε Windows Vista ???

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου