Προς το περιεχόμενο

The NOIZ Circus presents: The Lousy T-Shirts - I Don't Need No Doctor


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 11:13 ΑΚΡΙΒΩΣ! ;D ;D ;D

Αφού στην μέση του κομματιού και πάνω στο σόλο του Νέστορα έφυγαν με δάκρια στα μάτια τρείς από τις έξι μοντέλλες (φίλες της ξαδέρφης του Jazzjoker) γιατί θεώρησαν ότι ο Νέστορας απήυθυνε σε αυτές το νόημα του τίτλου του κομματιού! ;D ;D

Τώρα το πήρα χαμπάρι, γι' αυτό τελικά έφυγα με τον Yameth;

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Τώρα το πήρα χαμπάρι, γι' αυτό τελικά έφυγα με τον Yameth;

 

Μόνοι ή με... παρέα;  ;D

Μάλλον, ανασκευάζω: Μόνοι ή σαν sir και gentlemen που είστε σπεύσατε αρωγοί για να σκουπίσουν τα δάκρυα τους;  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Στο επόμενο αναλαμβάνεις εσύ κάμεραμαν γιατί αυτοί οι ντράμερ μας έχουν γειώσει κανονικά. Άντε βρε Χάρη έχεις όλο το Noiz στο περίμενε  ;D ;D ;D

 

Χαρουλη που ναι τ αλλα παλλικαρια?

 

Περιμένετε ρε παπατρέχες! ;D

Τα άλλα θα πάνε απ' ευθείας στο κάθε γκρουπ για να διαλέξει ποια θα ανεβάσει. Δεν θα ακούσω εγώ τα μπινελίκια του στυλ "γιατί το ανέβασες αυτό, που είμαι ένα μικροδιάστημα έξω στο σόλο και με 'κανες ρόμπα"! ;D

 

Και μιλώντας για μπινελίκια, θα το πω τώρα γιατί με πνίγει... Απέτυχα ως εικονολήπτης γιατί δεν έγραψα μία από τις καλύτερες στιγμές της βραδιάς. Είχα κολλήσει τόσο πολύ με το παίξιμο των παιδιών που δεν πρόσεξα ότι τελείωσαν οι γαμωμπαταρίες της κάμερας και δεν τις άλλαξα έγκαιρα.

Ήταν το Cause We've Ended As Lovers. Xτυπήστε αλύπητα...

 

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένετε ρε παπατρέχες! ;D

Τα άλλα θα πάνε απ' ευθείας στο κάθε γκρουπ για να διαλέξει ποια θα ανεβάσει. Δεν θα ακούσω εγώ τα μπινελίκια του στυλ "γιατί το ανέβασες αυτό, που είμαι ένα μικροδιάστημα έξω στο σόλο και με 'κανες ρόμπα"! ;D

Σωστός

 

Και μιλώντας για μπινελίκια, θα το πω τώρα γιατί με πνίγει... Απέτυχα ως εικονολήπτης γιατί δεν έγραψα μία από τις καλύτερες στιγμές της βραδιάς. Είχα κολλήσει τόσο πολύ με το παίξιμο των παιδιών που δεν πρόσεξα ότι τελείωσαν οι γ***μπαταρίες της κάμερας και δεν τις άλλαξα έγκαιρα.

Ήταν το Cause We've Ended As Lovers. Xτυπήστε αλύπητα...

Δεν πειράζει.

Αν και θα μπορούσε να μείνει στη σφαίρα του μύθου  ;), υπάρχει και άλλος τρόπος καταγραφής.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Και μιλώντας για μπινελίκια, θα το πω τώρα γιατί με πνίγει... Απέτυχα ως εικονολήπτης γιατί δεν έγραψα μία από τις καλύτερες στιγμές της βραδιάς. Είχα κολλήσει τόσο πολύ με το παίξιμο των παιδιών που δεν πρόσεξα ότι τελείωσαν οι γ***μπαταρίες της κάμερας και δεν τις άλλαξα έγκαιρα.

Ήταν το Cause We've Ended As Lovers. Xτυπήστε αλύπητα...

 

   

 

EEEEEEEE.... Ε, όχι    : :o :( >:( ;D  Και στο έλεγα... θα κάψεις το χωριό με αυτό το ρημάδι το «μανιετοφόν»  :D Δηλαδή δεν γράφτηκε τίποτα; Ούτε λίγο από το διαβόητο σόλο Apos;

 

ΥΓ: Συνονόματε thanx.  Έπρεπε να το έβλεπες γιατί όλοι ήταν άρχοντες  :)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή δεν γράφτηκε τίποτα; Ούτε λίγο από το διαβόητο σόλο Apos;

Αν και θα μπορούσε να μείνει στη σφαίρα του μύθου, υπάρχει και άλλη καταγραφή.

;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έγραψα μία από τις καλύτερες στιγμές της βραδιάς. Ήταν το Cause We've Ended As Lovers.    

Κανεις πλακα Χαρη ετσι δεν ειναι?

Eυχαριστουμε lgbesios.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κολλήσει τόσο πολύ με το παίξιμο των παιδιών που δεν πρόσεξα ότι τελείωσαν οι γ***μπαταρίες της κάμερας και δεν τις άλλαξα έγκαιρα.

Ήταν το Cause We've Ended As Lovers.

Ούτε οι μπαταρίες δεν άντεξαν μπροστά στην "φωτιά" του Νέστορα και τα 'φτυσαν?

Αν είναι αλήθεια (δεν το πιστεύω), τότε έχει ήδη περάσει στην σφαίρα του μύθου. Αισθάνομαι πολύ τυχερός που κάποτε θα μπορώ κι εγώ να λέω "ήμουν κι εγώ εκεί και Τον Είδα" κι ας μην με πιστεύει κανείς. ;D ;D ;D ;D ;D

 

Τώρα το άκουσα εγώ και έχω να πω, ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ και πάλι παιδιά.

@Σπύρο μια χαρά τραγουδάς φίλε. Και ΠΑΙΖΕΙΣ...

@Γιώργαρε η Tele σπέρνει (ας την άφηνες να τα πει λίιιιιιιγο ακόμα).

@Τέρρυ you are THE man.

@Χάρη πονάω ακόμα από τα χτυπήματα.

  "Το τομ σου"

  Ωραίος ρε μάγκα.

 

Στο βίντεο προσέξτε το τομ από το 3:16 και μετά. Κινείται μόνο του στο groove. ;D ;D ;D

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Απέτυχα ως εικονολήπτης γιατί δεν έγραψα μία από τις καλύτερες στιγμές της βραδιάς. Είχα κολλήσει τόσο πολύ με το παίξιμο των παιδιών που δεν πρόσεξα ότι τελείωσαν οι γ***μπαταρίες της κάμερας και δεν τις άλλαξα έγκαιρα.

Ήταν το Cause We've Ended As Lovers. Xτυπήστε αλύπητα...

Θέλω να πιστεύω...ότι ο τζέντελμαν, θα το επαναλάβει μαζί με τον Greg ΑΛΛΑ...και ΚΑΙ με τον Korgious-Nordius...που τον έχω ακούσει και έκλαψα... :-X

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου