Προς το περιεχόμενο

Gibson Slash Appetite VS Epiphone Slash Appetite


teospir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη τωρα τελευταια προσανατολιζομαι στην αγορα μιας  Slash Appetite και δεν μπορω να τις δοκιμασω και τις δυο μαζι ψαχνω γενικα παντου πληροφοριες.Επεσα πανω σε αυτο το video 

 

Ποια η γνωμη σας ?  ??? ???Εμενα παντως η  Epiphone Slash Appetite μου ακουγεται καλυτερα  :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνώμη μου είναι πως άνθρωποι που έχουν τέτοιες κιθάρες και τις ηχογραφούν έτσι πρέπει να υποχρεώνονται να κάνουν γυμνοί τσουλήθρα πάνω σε ξυράφια, οδηγούμενοι σε μια θάλασσα από οινόπνευμα.

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνώμη μου είναι πως άνθρωποι που έχουν τέτοιες κιθάρες και τις ηχογραφούν έτσι πρέπει να υποχρεώνονται να κάνουν τσουλήθρα πάνω σε ξυράφια, οδηγούμενοι σε μια θάλασσα με οινόπνευμα.

 

+Πολύ ξυράφι και οινόπνευμα... ;D

 

Teospir είναι δυνατόν να έβγαλες συμπέρασμα απο ένα τόσο άθλιο sample...?Το έχουμε πει εκατό χιλιάδες φορές οτί κάτι τέτοιο είναι αδύνατον.Πρέπει να βρεις τρόπο να τις δοκιμάσεις και τις δύο,αλλιώς πάς με κλειστά...αφτιά και ότι σου τύχει...Την Gibson την είχα δοκιμάσει στην Αμερική και ήταν εξαιρετική,για την Epiphone δεν έχω γνώμη.Αν είσαι όντως σοβαρός ενδιαφερόμενος και δεν θες απλά να περάσεις ευχάριστα την ώρα σου,σπαταλώντας την ώρα των άλλων,στο Bon Studio θα σου βρουν (και είναι υποχρεωμένοι) λύση ώστε να τις δοκιμάσεις και τις δύο.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι παιδια οτι δεν ειμαι Αθηνα και λογω προσωπικων προβληματων δεν μπορω να ταξιδεψω για κανα 3 μηνο.Στο bon studio μπορουν να τις βρουνε και τις 2 για δοκιμη ? Να κατεβω οταν μπορεσω να ταξιδεψω γιατι εδω Θεσσαλονικη χλωμα τα πραγματα  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού πάρεις ένα τηλεφωνάκι εννοείται....

και να μπορούν να τις φέρουν δε σημαίνει πως όταν θα πας θα τις έχουν εκεί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο bon studio μπορουν να τις βρουνε και τις 2 για δοκιμη ?

 

Φυσικά και μπορούν να "τις βρούνε".Επίσημος αντιπρόσωπος για την Ελλάδα είναι.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι παιδια οτι δεν ειμαι Αθηνα και λογω προσωπικων προβληματων δεν μπορω να ταξιδεψω για κανα 3 μηνο.Στο bon studio μπορουν να τις βρουνε και τις 2 για δοκιμη ? Να κατεβω οταν μπορεσω να ταξιδεψω γιατι εδω Θεσσαλονικη χλωμα τα πραγματα  :'(

 

Εχουν καταστημα στη Θεσσαλονικη στο τερμα της Λαμπρακη http://catalogs.bonstudio.gr/el/tabid/362/Default.aspx παρε ενα τηλεφωνακι,δεν χανεις τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Δοκιμη ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ !!!!

 

2.Εχουμε ενα βιντεο που οι κιθαρες δεν ειναι γραμμενες με τον καλυτερο τροπο.Ειναι ομως με τον ιδιο τροπο και καποια συμπερασματα μπορουν να βγουν απο το πρωτο ακουσμα.Και σε μενα η epi ακουγεται καλυτερα στα δικα μου αυτια ( γουστα ειναι αυτα).Η δε Gibson δε δικαιολογει απ οτι ακουω ΕΔΩ τη τριπλασια τιμη της.Ομως πριν προχωρησεις σε καποια αγορα πρεπει να παιξεις και με τις δυο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου