Προς το περιεχόμενο

MALAKASA blues...


kwstas79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Slane Castle? Φαίνεται να μπάζωσαν με χώμα το χωράφι ώστε να του δώσουν σωστή κλίκση, και μετά έβαλαν γκαζόν. Εγω γιατί έχουμε πρόβλημα με αυτή τη λύση δεν καταλαβαίνω....

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γιατί είμαστε έλληνες Κουτοπόνηροι...

 

Εννοωντας;...

 

Οτι φοβούνται να δώσουν πέντε φράγκα να φτιάξουν το αχούρι τους, μην τυχόν και πέσουν έξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ρε συ ZombieTone δεν καταλαβαμε πως το θες το χωραφι, ισιο ή επικλινες??

 

παροιμια: "ή στραβα παει ο γιαλος (το χωραφι...) ή στραβα αρμενιζουμε.....

 

πολυ ζεστη, πολυ ζεστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα γιατί πέσατε να τον φατε τον άνθρωπο! :roll:

 

Πληρώνεις 40-50-60 ευρώ και να μη βλέπεις; Εγώ στον Waters δεν έβλεπα και πολύ καλά και δεν είμαι και ακριβώς κοντός. Μια φίλη μου γύρω στο 1.70 μου είπε ότι δεν είδε και πολλά από τη συναυλια...

 

Δεν έχουμε δικαίωμα ως πελάτες να ζητάμε καλύτερες υπηρεσίες για τα χρήματα που δίνουμε;;;

 

 

Α, το "χωράφι" νομίζω πως ανήκει στον Δήμο Μαλακάσας και η Didi απλά το νοικιάζει, αλλά μπορεί να κάνω και λάθος...

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω που ανήκει το χωράφι, αν και νομίζω ότι είναι ιδιόκτητο... Τέλος πάντων, εγώ δηλώνω τελείως απογοητευμένος από αυτήν την κατάσταση... Όχι βέβαια ότι δεν θα ξαναπάω αν έρθει κάποιος που γουστάρω να δω... Και πάλι μαλάκα θα με πιάσουνε... Πιστεύω πάντως ότι δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι... μακαρι βέβαια να βγώ ψεύτης.......... :(

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι μαλάκα θα με πιάσουνε... Πιστεύω πάντως ότι δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι... μακαρι βέβαια να βγώ ψεύτης.......... :(

 

 

χαχαχα καλο. Ολοι οι μαλάκες στην μαλακάσα

 

 

χμμμ δεν θελω να προσβαλω κανεναν....αλλα ετσι οπως το ειπε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστή η παρατήρηση για την κλίση του εδάφους.Αν είναι να πάω να πληρώσω 60+¤ για να δω μια συναυλία απο οθόνη,κάθομαι και στο σπίτι μου και γλυτώνω τα 60+¤.

 

Με το θέμα της συγκοινωνίας βρέθηκε λύση;Πέρσι άκουσα ότι μερικοί έμειναν μεσα στην ερημια...Θέλω να πάω να δω τους twisted sister (τους έχω ξαναδει στην Αμερική βέβαια) αλλά δε θέλω να πάω με τη μηχανή για ευνόητους λόγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου