Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με μπράτσο ΒΟΗΘΕΙΑ!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλη την Νοιζοπαρέα....

 

Έχω πρόβλημα με το μπράτσο απο μία Fender Squier Standard Stratocaster Black & Chrome.

Την αγόρασα μεταχειρισμένη απο ένα παλικάρι απο εδώ στο νοίζ σε πολύ πένα κατάσταση το πρόβλημα μου με το μπράτσο είναι ό,τι σε κάποια σημεία έχει μαυρισει απο το χέρι λογικά...

 

Μήπως ξέρει κανείς πως μπορεί να φύγει η <μαυρίλα> με κάποιο ειδικό σπρέι έστω κάτι γιατί θέλω οπτικά να είναι και γ@@@@..... ;D

 

Ευχαριστώ φίλοι μου.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εχει μαυρισει ΑΚΡΙΒΩΣ ανθρωπε μου στο μπρατσο?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Από τον τίτλο του θέματος φαντάστηκα ότι το μπράτσο έχει τουλάχιστον ραγίσει σε 14 σημεία/καεί/τεμαχιστεί ή σφυρηλατηθεί. Με ανακούφιση διαπίστωσα ότι πρόκειται απλώς για λεκέδες...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μπρατσο στην πισω πλευρα ειναι διαφανες και βαμμενο με πολυεστερα?

 

Αν ναι χρειαζεσαι  το ιδιο καθαριστικο με αυτο που καθαριζεις την κιθαρα σου (το σωμα της δηλ.) ή αν θες να γλυτωσεις τα λεφτα σου (& να εχεις και καλυτερα αποτελεσματα) αγορασε λιγη ναφθα (ζιπελαιο το λενε στην ελληνικη αγορα) και καθαρισε το με αυτο.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μπρατσο στην πισω πλευρα ειναι διαφανες και βαμμενο με πολυεστερα?

 

Αν ναι χρειαζεσαι  το ιδιο καθαριστικο με αυτο που καθαριζεις την κιθαρα σου (το σωμα της δηλ.) ή αν θες να γλυτωσεις τα λεφτα σου (& να εχεις και καλυτερα αποτελεσματα) αγορασε λιγη ναφθα (ζιπελαιο το λενε στην ελληνικη αγορα) και καθαρισε το με αυτο.

 

ΔΕΝ ΞΕΡΩ....ΕΙΝΑΙ ΧΡΩΜΑ NATURAL...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου