Προς το περιεχόμενο

Bass line program


barock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους...

 

Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιο προγραμμα με το οποιο να μπορω να γραψω μπασογραμμες...

για παραδειγμα το guitar pro εχει επιλογη αφου γραψεις το μπασο να το κανεις export se wav...

μηπως υπαρχει κατι παρομοιο καλυτερο??? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα σου προτεινα να μεινεις στο Guitar Pro...και συγκεκριμενα το 5...

γενικα εχω δοκιμασει πολλα...αλλα αυτο ειναι το πιο ευχρηστο...(για εμενα παντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς να γράψεις μπασογραμμές? Αν ψάχνεις κάτι το οποίο να πετάς την παρτιτούρα και να σου βγάζει νότες τότε το guitar pro κάνει μια χαρά! Κάνεις και export σε Midi και βάζεις ότι vst θες!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς να γράψεις μπασογραμμές? Αν ψάχνεις κάτι το οποίο να πετάς την παρτιτούρα και να σου βγάζει νότες τότε το guitar pro κάνει μια χαρά! Κάνεις και export σε Midi και βάζεις ότι vst θες!

 

βασικα θελω να γραψω κιθαρα την οποια εχω να βαλω drums απο monkey drummachine η

hydrogen και να γραψω μετα και το μπασο(το οποιο δεν εχω) να κανω export τον ηχο και ολα να τα συνδιασω σε ενα προγραμμα τυπου sonar, adobe audition η cubase.

 

τα vst αν εχω καταλαβει καλα παιρνουν midi ηχους και του κανουν οτι οργανο θελω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου