Προς το περιεχόμενο

Συλλεκτική Explorer Vampire;


Satanas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To θέμα ήταν ΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ

 

Βλεπω αυτη την αγγελια

http://smart.noiz.gr/details.php?id=230190

και θυμαμαι οτι πριν καιρο την ειχα μπανίσει στο Θωμά γύρω στα 800 €..

Συνέβει κάτι που δεν γνωρίζω??

Έγιναν ΤΟΣΟ συλλεκτικές??

Παραθέτω

http://www.themusiczoo.com/product/12466/Gibson-Explorer-Vampire-Blood-Moon-Electric-Guitar---Used/

 

http://www.ultimate-guitar.com/reviews/electric_guitars/gibson/explorer_vampire_blood_moon/index.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλημέρες,

 

H τελική τιμή πώλησης θα δείξει. Δε νομίζω να δώσει κάποιος τόσα αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Φίλε Satanas να ήξερες πόσες άλλες αγγελίες είναι για κλάματα απο αυτές που βλέπουμε όλοι καθημερινά... Ας μη μεταφέρουμε τα σχόλια των αγγελιών στο φόρουμ. Το 'χουμε συζητησει σε πολλά θέματα, το ποσο ακριβά πουλάνε κάποιοι με ή χωρίς επιχείρημα είναι δικό τους θέμα. Εκτός κι αν θεωρήσει κανείς πως το να έχει περάσει η κιθάρα απο τα χέρια του Δενυπαρχόπουλου, προσθέτει στην αξία της. Οπότε καταλήγουμε στο εξής: ασ' τους να ζουν τ' όνειρο τους. Η μόνη περίπτωση να φύγει η κιθάρα είναι να κατέβει σε λογική τιμή. Δηλαδή τιμή μεταχειρισμένης. Απο το 80% της τιμής μιας καινούργιας και κάτω.

 

Αυτό που μου κάνει εντύπωση εμένα περισσότερο είναι πως πωλούνται  partcasters (δηλαδή κιθάρες χωρίς εμπορική αξία παρα μόνο γι αυτόν που την έφτιαξε) ακριβότερα ή σε ίδια αξία με επώνυμες. Οχι πως πωλούνται τελικά..

Ναι, τα επιμέρους χαρακτηριστικά μπορεί να είναι θαυμάσια, αλλά αυτό αφορά αυτόν που μπήκε στη διαδικασία να τη φτιάξει ή να την παραγγείλει. Κανέναν άλλον. Ο άλλος θα φτιάξει δική του σε αυτά τα λεφτά ή θα πάρει Fender για να έχει και μεταπωλητική αξία. 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αγγελία  παίδες είναι δικιά μου!  Το ποσο  θα πουλήσω μια κιθάρα που δηλωθηκε  400 κομμάτια  limited από την Gibson είναι πάλι δικό μου θέμα!  Τώρα αν σας προσβάλλει η αγγελία μπορείτε απλά να την προσπερασετε  με ένα γελακι  και όχι με πικραμενα  θέματα στο forum.  Ευχαριστώ  ???

Bury me in a shallow grave, So the dogs can dig me out

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αγγελία  παίδες είναι δικιά μου!  Το ποσο  θα πουλήσω μια κιθάρα που δηλωθηκε  400 κομμάτια  limited από την Gibson είναι πάλι δικό μου θέμα!  Τώρα αν σας προσβάλλει η αγγελία μπορείτε απλά να την προσπερασετε  με ένα γελακι  και όχι με πικραμενα  θέματα στο forum.  Ευχαριστώ  ???

 

Συμφωνώ 1000%

 

Από τη στιγμή που μια αγγελία δεν είναι παραπλανητική ή με ανακριβή στοιχεία,πιστεύω ότι η τιμή είναι καθαρά υποκειμενική και δε μας πέφτει λόγος.

 

Λόγος πιστεύω πως μας πέφτει μονάχα σε αγγελίες που έχουν ανακριβή στοιχεία.

Και δυστυχώς δεν είναι λίγες..

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως σου ειπε και ο YAMETH ασε τον κοσμο να ζει το ονειρο του... ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

 

Λόγος πιστεύω πως μας πέφτει μονάχα σε αγγελίες που έχουν ανακριβή στοιχεία.

Και δυστυχώς δεν είναι λίγες..

 

+1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ SF & Yameth

Κανιμώθριος(υπερασπιστής) & πωλητής απο σαλόνικα κι οι 2 ...τυχαίο??  ;)

 

Σταμάτα ρε φιλοσ, περιμενω μια πεντακοσαρου προμηθια αν πουληθη η νΓκιμσον.

(Σαλόνικα κι εγώ).

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου