Προς το περιεχόμενο

Φθηνή Pedalboard..αξίζει ή όχι?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιδιά για αυτό τι γνώμη έχετε; Έχει καλό τροφοδοτικό;

 

http://www.thomann.de/gr/skb_ps_8_pedalboard.htm

 

Ρωτάω αν αξίζει σε σχέση με το gator που προτείνατε, γτ το gator με χωράει τσίμα-τσίμα, ενω αυτό είναι μεγαλύτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για αυτό τι γνώμη έχετε; Έχει καλό τροφοδοτικό;

 

http://www.thomann.de/gr/skb_ps_8_pedalboard.htm

 

Ρωτάω αν αξίζει σε σχέση με το gator που προτείνατε, γτ το gator με χωράει τσίμα-τσίμα, ενω αυτό είναι μεγαλύτερο...

 

Το κουτί μοιάζει λίγο σαν παιχνιδιού.  :P

 

Σ'αυτές τις τιμές πάντως, μην περιμένουμε και ποιότητα Voodoo Lab, Cioks, T-Rex κλπ από τα τροφοδοτικά, έτσι; Αποκλείεται να είναι regulated οι λήψεις, filtered με καμμία παναγία, isolated παίζεται. Θέλω να πω, δεν είναι ακριβώς μαλάκες αυτοί που δίνουν 150+ ευρώ για ένα καλό τροφοδοτικό, παρά την πλύση εγκεφάλου με τα switching τύπου G-spot (και σ'αυτό το φόρουμ...  ::)). 

 

Ουπς, 1-spot εννοούσα...  :P ;D ;D ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουτί μοιάζει λίγο σαν παιχνιδιού.  :P

 

Σ'αυτές τις τιμές πάντως, μην περιμένουμε και ποιότητα Voodoo Lab, Cioks, T-Rex κλπ από τα τροφοδοτικά, έτσι; Αποκλείεται να είναι regulated οι λήψεις, filtered με καμμία παναγία, isolated παίζεται. Θέλω να πω, δεν είναι ακριβώς μαλάκες αυτοί που δίνουν 150+ ευρώ για ένα καλό τροφοδοτικό, παρά την πλύση εγκεφάλου με τα switching τύπου G-spot (και σ'αυτό το φόρουμ...  ::)). 

 

Ουπς, 1-spot εννοούσα...  :P ;D ;D ;D

 

Καλά εννοείται αυτό. Εδω σκέφτομαι να συνεχίσω να τα λειτουργώ και μπαταρίες για να είμαι ήσυχος από θορύβους κτλ... ;D

 

Απλά το gator έχει και ένα τροφοδοτικό που κάνει 70€...καλό θα είναι λογικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Gator το ειχα και ειχα θερυβους με μερικα πεταλια.

Μερικα αλλα ομως ηταν και ΟΚ.

Μετα πηρα ενα T-REX Chameleon και εγιναν ολα αθορυβα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουτί μοιάζει λίγο σαν παιχνιδιού.  :P

 

Σ'αυτές τις τιμές πάντως, μην περιμένουμε και ποιότητα Voodoo Lab, Cioks, T-Rex κλπ από τα τροφοδοτικά, έτσι; Αποκλείεται να είναι regulated οι λήψεις, filtered με καμμία παναγία, isolated παίζεται. Θέλω να πω, δεν είναι ακριβώς μαλάκες αυτοί που δίνουν 150+ ευρώ για ένα καλό τροφοδοτικό, παρά την πλύση εγκεφάλου με τα switching τύπου G-spot (και σ'αυτό το φόρουμ...  ::)). 

 

Ουπς, 1-spot εννοούσα...  :P ;D ;D ;D

 

+2112

 

θα το ξαναπω! ειναι ματζιρια να εχεις δωσει κοντα στο 1000αρικο για πεταλακια και να τσιγκουνευεσε τα 150 για ενα καλο τροφοδοτικο το οποιο σε προστατευει απο το καταπληκτικο ελληνικο ρευμα!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα έχεις δώσει...εμ...230, δικαιουσαι να τα τσιγκουνεύεσαι; (πλακίτσα)  ;D

Ενιγουει αμα είναι να έχωθόρυβο προτιμώ να παραμείνω με τις πτωχες πλην τίμιες μπαταρίες... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Βρε καλο μου παιδι γιατι δεν προσεχεις τι σου γραφω? ;D

 

Τσεκαρε ξανα τι ρευματα χρειαζονται τα πεταλια σου.

 

ουπς!σωστά  8) ...οκ παιδιά ευχαριστώ!

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μια μέρα με ήλιο,

πήρα αυτό:

 

http://www.thomann.de/gr/rockcase_gigboard_pedalpacker.htm

 

Και ησύχασα...

Έκτοτε, κάθε φορά που θέλω να το κουβαλήσω κάνω μπράτσα (ευτυχώς το αφήνω στο studio της μπάντας  ;D ).

Ωστόσο, δεν κάνει κιχ σε κανένα πετάλι.

Είναι regulated+isolated και σαν εξτρά feature, έχει και τις λούπες επάνω. (μεγάλο πράγμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα και αυτό

http://www.thomann.de/gr/rockcase_gigboard_pedalpacker.htm

 

και τώρα έχω αυτό

 

http://www.thomann.de/gr/gator_gptblpwr_pedalboard_with_bag.htm

 

Ο λόγος που άλλαξα είναι το βάρος μεταφοράς, μετά από καιρό μου έφυγε η μέση με την βαλίτσα, και δεν χρειάστηκε ποτέ να πάρο αεροπλάνο για ζουαζηλάνδη ώστε να το χρησιμοποιήσω.

 

Το Γκευτορ είναι πάρα πολύ ωραίο, είναι και σε κλίση, είναι ανθεκτικό ΑΛΛΑ

 

σίγορα θα το πας σε ένα τσαγκάρη να σου ράψει ένα χερούλι τσάντας, γιατί δεν έχει.

Εγώ πήγα και έραψα ενα στο πλάι, και μετά από καιρό έραψα και δύο χερούλια σχολικής τσάντας, και είμαι άρχοντας. Αν θέλεις, ποστάω φωτό αυριο να το δεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου