Προς το περιεχόμενο

Καλο Ταξιδι Αλεξανδρε...


nikosgi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τον Αλέκο και τον αδερφό του τον Ηλία κάναμε αμέτρητα  jam "τότε" κάτω στην "υπογα" της λεωφόρου Αμφιθεας

Τι να πω. Μακάρι να είναι πιο καλά εκεί που είναι και να χει και κανα μπάσο για να τους δείχνει πως το κάνουν οι ελληνες

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eξαιρετος μουσικος και ανθρωπος και πολυ ευαισθητος ομως παραλληλα οπως ειναι φυσικο, κατι που τον βασανιζε.

Μεγαλο κριμα.

Δεν το πιστευω ακομα.

Την περασμενη εβδομαδα κανονιζαμε jam band για μετα τις γιορτες.

Πολυ κοσμος (και μουσικοι και τραγουδιστες) στην κηδεια σημερα τον αποχαιρετησε αφωνος.

 

 

RIP

paraskevopoulos.jpg

 

Καλο ταξιδι Αλεξ

Θα τα ξαναπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σπυρο μου κι εγω αυτο σκεφτηκα....κι επειδη απο οτι ξερω τραβηξε καποια ζορια τελευταια,μαλλον ταλαιπωρηθηκε...τελος παντων οτι και να λεμε τωρα ειναι θεωριες,εικασιες κλπ...το θεμα ειναι οτι μας εφυγε και θα μας λειψει(και το παιξιμο και το πλατυ του χαμογελο...)...οσο γιαυτον,ειμαι σιγουρος πως συνεχιζει το ταξιδι του,απλως αλλαξε ρωτα...ναναι καλα...

 

δυναμη και ΥΓΕΙΑ σε ολους μας...και μην ξεχναμε,δεν ξερουμε ποσος χρονος μας μενει...ας τον ζησουμε στο φουλ...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ετυχε να παιξω ποτε μαζι του αλλα μια φορα που συστηθηκαμε εκεινο που μου εκανε εντυπωση ηταν το πλατυ του χαμογελο και η κορμοστασια του .Καλο ταξιδι Αλεξανδρε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου