Προς το περιεχόμενο

Παραγγειλε κανεις ποτε απο Drum-Tec??


Mezzododgy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Εχει παραγγειλει κανεις απο αυτο το site? http://www.drum-tec.de/index.php

 

Ειναι αξιοπιστο?

 

Μιλαω μαζι τους μεσω email και ειμαι στο τσακ να βαλω την παραγγελια μου που ειναι γυρω στα 2 χιλιαρικα. Μου ειπε πως αν πληρωσω μεσω τραπεζα θα μου κανει καλη εκπτωση.

 

Συγκεκριμενα μου εγραψε:

 

But to keep you as our customer I will offer you the following: if you pay via bank transfer in advance, I can offer you a special price of 1865,00 EUR. If you pay via credit card or Paypal you will have to pay an additional surcharge of 3% of the order value

 

Ετσι γλυτωνω καπου 200 ευρω.

 

Και επειδη εκτος απο Thomann/πιστωτικη  δεν εχω αγορασει απο αλλου και ειδικα μεσω τραπεζας "in advance" δεν ξερω πως παει το πραμα.

 

Για αυτο ρωταω αν ειναι αξιοπιστο site και το αν θα πληρωσω με τραπεζα θα εχω ασφαλεια?

 

Ευχαριστω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ....Δεν παίζει ίχνος paypal στην σελίδα?Μέσω του paypal είναι αρκετά δύσκολο να σε κλέψει ο άλλος!Τώρα εξαρταται...είναι και αρκετά χρήματα τα 2 χιλιάρικα:/.Πάντως εγώ το site πρώτη φορά το βλέπω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Δεν το ξερω το site,αλλα αν ειναι για 200 ευρω να σε φαει η αγωνια μεχρι να ΄ρθουν τα πραματα,να εχεις αμφιβολιες ή ακομα και να ρισκαρεις τα υπολοιπα....1800  ;D,τοτε καλυτερα με paypal και να εισαι ησυχος!

 

  Να συμπληρωσω οτι αυτες τις εκπτωσεις τις χαιρεται κανεις οταν ψωνιζει cash και απο κοντα,σε φαση "το παιρνεις και φευγεις" και οχι σε φαση "τα ακουμπας και περιμενεις" σε αναμμενα καρβουνα σα μ@λ@κας.... :P

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Για οσους μπορει να ενδιαφερονται

 

Το service τους αψογο και παρελαβα το πακετο μολις 4 μερες μετα το εμβασμα.

 

( υποψη οτι μενω Κυπρο )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου