Προς το περιεχόμενο

Πληροφορίες για το Gem Sk880 και τον σκληρό του δίσκο !


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.Υπάρχει κανείς που να το παίζει αυτό το όργανο ? Γνωρίζει κανείς την ακριβή χρονολογία (έτος) κυκλοφορίας του? από reviews που διάβασα κατάλαβα ότι κυκλοφόρησε κάπου στο 1996-1998. Και τέλος, στον σκληρό δίσκο στο δικό μου sk880 δεν βρίσκω τα επίσημα αρχεία που είχε αρχικά μέσα ο δίσκος (τραγούδια-ρυθμοί-δείγματα).Μήπως τα έχει κάποιος και μπορεί να μου τα στείλει κάπως ? έχω την έκδοση powerstation !Παρακαλώ,βοηθήστε τον φτωχό... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς φίλε μου η σελίδα που μου δίνεις δεν έχει αυτά τα αρχεία του sk880 που είχε μέσα στο δίσκο.Στα downloads έχει αρχεία για άλλα όργανα... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SK880 Power Station

 

The Power Station version of the SK880 includes an internal hard disk of up to 2 GB in capacity (2.5" - IDE interface), ideal for quickly and securely saving and recalling vast amounts of data. The hard disk on the SK880 Power Station is factory pre-loaded with an enormous variety of software: over 200 songs in Tune1000® format with lyrics that can be displayed, 192 styles and 65 MB of new PCM samples.

 

Νομίζω ότι αναφέρεσαι στα συγκεκριμένα περιεχόμενα του σκληρού που λέει ότι ήταν από το εργοστάσιο.

 

Εφόσον δεν τα έχει στο επίσημο site της εταιρίας (κακώς που δεν τα έχει) θα πρέπει να τα αναζητήσεις από κάποιον χρήστη του συγκεκριμένου οργάνου να στα στείλει με e-mail.

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SK880 Power Station

 

 

 

Εφόσον δεν τα έχει στο επίσημο site της εταιρίας (κακώς που δεν τα έχει) θα πρέπει να τα αναζητήσεις από κάποιον χρήστη του συγκεκριμένου οργάνου να στα στείλει με e-mail.

 

ΚΑΚΙΣΤΟΣ ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ  >:( >:( >:( >:( >:( >:( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου