Προς το περιεχόμενο

Τζάμπα τηλεφωνήματα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με τέτοια jajah υπερκατανάλωση, έτσι και πέφτω έξω...έχω να φάω το πιο βαρύ και "μακρύ" χέρι...το χέρι του ΟΤΕ !

 

Τα δικά σας μετά θα μου ναι χάδι !

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τέτοια jajah υπερκατανάλωση' date=' έτσι και πέφτω έξω...έχω να φάω το πιο βαρύ και "μακρύ" χέρι...το χέρι του ΟΤΕ !

 

Τα δικά σας μετά θα μου ναι χάδι ![/quote']

 

 

Όλα σωστά, μονό που δεν θα είναι μακρύ μόνο το χέρι που θα φάμε... :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη ρε παιδια γιατγι εχω μπερδευτει.εκανα register και με αφηνει να κανω τηλεφωνηματα και απο σταθερο και απο κινητο.οταν καλω μοθ γραφει¨this call costs ...euro" τι σημαινει αυτο? με ειναι τσαμπα τελικα? και αν δεν ειναι πως με χρεωνει δηλαδη?8α μου στειλουνε λογαριασμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη ρε παιδια γιατγι εχω μπερδευτει.εκανα register και με αφηνει να κανω τηλεφωνηματα και απο σταθερο και απο κινητο.οταν καλω μοθ γραφει¨this call costs ...euro" τι σημαινει αυτο? με ειναι τσαμπα τελικα? και αν δεν ειναι πως με χρεωνει δηλαδη?8α μου στειλουνε λογαριασμο?

 

δωρεαν ειναι ΜΟΝΟ απο σταθερο σε σταθερο, υπο την προυποθεση οτι τα τηλεφωνα που καλεις αντιστοιχουν σε μελη του jajah.οταν σου λεει "this call costs tade uuro" σημαινει οτι ειτε καλεις σε κινητο, ειτε, ειτε το σταθερο(απο οποιοδηποτε μερος του κοσμου) δεν αντιστοιχει σε μελος.

 

αν κανεις τηλεφωνηματα με κοστος, δεν θα σου ερθει λογαριασμος, αλλα πρωτα θα χρησιμοποιησεις το 1 και κατι ευρω που σου εχει κανει δωρο το jajah και μετα προφανως θα σου ζητηθει με καποιο τροπο, να αγορασεις χρονο ομιλιας :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωρεαν ειναι ΜΟΝΟ απο σταθερο σε σταθερο, υπο την προυποθεση οτι τα τηλεφωνα που καλεις αντιστοιχουν σε μελη του jajah.οταν σου λεει "this call costs tade uuro" σημαινει οτι ειτε καλεις σε κινητο, ειτε, ειτε το σταθερο(απο οποιοδηποτε μερος του κοσμου) δεν αντιστοιχει σε μελος.

 

αν κανεις τηλεφωνηματα με κοστος, δεν θα σου ερθει λογαριασμος, αλλα πρωτα θα χρησιμοποιησεις το 1 και κατι ευρω που σου εχει κανει δωρο το jajah και μετα προφανως θα σου ζητηθει με καποιο τροπο, να αγορασεις χρονο ομιλιας :wink:

 

μαλιστα ενδιαφερον :) thnx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κλήση δεν γινεται μεσω του δικού μας router, σωστα?

εννοώ, δεν χρησιμοποιείται το bandwidth της σύνδεσης, αρα δεν παίζει ρολο η ταχύτητα, γιατι νομιζω με skype και τέτοια προγράμματα χωρίς adsl δεν γίνεται δουλεια

 

EDIT: δοκίμασα μια κλήση προς κινητό και η ποιότητα της κλήσης ήταν πολύ κακή. νομίζω οτι συμφέρει μόνο για τις δωρεαν κλήσεις μεταξύ σταθερών σε ευρώπη/αμερική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως υπαρχει τροπος να το ξεγελασουμε και να κανουμε καθε φορα καινουριο acount ωστε να παιρνουμε τα 1' date='2 εuro που μας δινει δωρεαν?[/u']

 

δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος. θα ηταν ουτως η αλλως αχαριστια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως υπαρχει τροπος να το ξεγελασουμε και να κανουμε καθε φορα καινουριο acount ωστε να παιρνουμε τα 1' date='2 εuro που μας δινει δωρεαν?[/u']

 

δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος. θα ηταν ουτως η αλλως αχαριστια.

απλα δεν δεχεται τα ιδια νουμερα δυο φορες

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου