Προς το περιεχόμενο

where are you SKILLS?!?!?


Rockid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρες forum..

Δεν ξέρω τι μου συμβαίνει πραγματικά. Σήμερα θα αρχιζα τα recordings για ένα videο που πρόκεται να ανεβασω στο youtube, ώσπου... πιανω την κιθαρα, αρχιζω να παιζω μπροστα στην καμερα και για καποιον λογο ολα φυγανε! Τα bends μου ηταν οπου να ναι , τα arpeggios ηταν 3/6 μπουκωμενα οσο για τα tricks που είχα ετοιμάσει (τύπου shreddοπαιχνιδακια) όλα ηταν λογοι να αφησω την κιθαρα και να κατσω να δω τι μου συμβαινει.. Εχει παθει κανεις αλλος κατι παρόμοιο?.. Σκεφτηκα οτι απλα  ισως χρειαζομαι ενα καλο 4ωρακι με το οργανο για να ξεκομπλαρω , απλα ηθελα και την γνωμη σας..

 

Thanx!

We roll tonite to the guitar bite...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιες καμια μπύρα, όχι πάνω από δύο. Γραψε το βιντεάκι. ΜΗΝ το ανεβάσεις. Δεστο την επόμενη μέρα. Αν σου κάνει ακόμα, το ανεβάζεις. Αν όχι, ρυθμίζεις τη δόση της μπίρας και επαναλαμβάνεις.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιες καμια μπύρα, όχι πάνω από δύο. Γραψε το βιντεάκι. ΜΗΝ το ανεβάσεις. Δεστο την επόμενη μέρα. Αν σου κάνει ακόμα, το ανεβάζεις. Αν όχι, ρυθμίζεις τη δόση της μπίρας και επαναλαμβάνεις.

 

ΘΕΟΣ! ;D

We roll tonite to the guitar bite...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωστό το άγχος του rec.

 

Λύση από blue solutions* :

 

βρίσκουμε τη μέρα που το έχουμε (συνήθως είναι good hairday και έχουμε κάνει ζέσταμα) και παίζουμε σαν να μην έτρεχε τίποτα. Ο εξοπλισμός είναι ΠΑΝΤΑ στημένος και έτοιμος από προηγούμη μέρα. Ενόσω το έχουμε πατάμε rec και γράφουμε χωρίς να σκεφτόμαστε οτι μας βλέπουν. Aν με το πάτημα του rec παψουμε να το εχουμε, αφήνουμε το μηχάνισμα να γράφει και καθόμαστε και το παίζουμε μέχρι να ξεχάσουμε οτι γράφουμε.

 

____

*ελληνικό παράρτημα της Earendil solutions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιες καμια μπύρα, όχι πάνω από δύο. Γραψε το βιντεάκι. ΜΗΝ το ανεβάσεις. Δεστο την επόμενη μέρα. Αν σου κάνει ακόμα, το ανεβάζεις. Αν όχι, ρυθμίζεις τη δόση της μπίρας και επαναλαμβάνεις.

 

+4.089.123.761

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να δεις στο live που πάν' τα skills... ;D

+1000

Μου έχει τύχει να βλέπω βίντεο ενός λάιβ και να αναρωτιέμαι

αν όντως είμαι εγώ ή κάποιος άλλος που απλώς μου μοιάζει  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιες καμια μπύρα, όχι πάνω από δύο.

ΛΑΘΟΣ φίλε Ray! Φίλε μου πιες ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΔΥΟ!

Αλλά όχι γρήγορα. Όσο πίνεις παίζε! Αν βρεις το sweet point έχει καλώς. Αν όχι, συνέχισε να πίνεις! Την επόμενη μέρα σίγουρα θα μπορείς να παίξεις καλύτερα! ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου