Προς το περιεχόμενο

Ανεξάρτητη Διανομή



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή στη βράση κολλάει το σίδερο και πολύ την έχουμε ζαλίσει την περίφημη ποιοτική μουσική που ευαγγελιζόμαστε, ας οργανωθούμε.

 

Καταρχήν, να μετρηθούμε. Επειδή δεν μπορούσα να έχω μόνο μία επιλογή, αναγκαστικά εμφανίζονται 2. Τώρα, αν υπερψηφιστεί το δεύτερο...:)

 

Αν μαζευτεί ένας ικανοποιητικός αριθμός, έπεται συνέχεια.

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

γερασιμε επειδη τα λεγαμε το χαραμα πανω σε αυτο το θεμα ' date=' και δεν με καλυψες σε καποια πραματα , ψηφιζω "σκοποβολη" ,

κοινως λιθοβολισμο .

φιλικα .[/quote']

 

telson,

 

Η ερώτηση που τίθεται σε αυτή τη φάση είναι απλή: αν έχεις την πρόθεση και την διάθεση. Αν για παράδειγμα είναι μόνο 3-4 άτομα που ενδιαφέρονται, ούτως ή άλλως δεν κάνουμε τίποτα. Από'κει και πέρα στη πορεία θα ξεκαθαριστούνε πολλά και αποφασίζει ο καθένας. Εγώ δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου. Το συζητάμε όλοι μαζί. Φαντάζομαι ότι και εσύ θα έχεις κάποιες απαιτήσεις-ιδέες αν είναι να εμπλακείς.

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, σε τι να σε καλύψω; Δεν ρώτησες και τίποτα. Περίμενες μάλλον να ακούσεις έτοιμη λύση. Όχι, δεν υπάρχει, θα τη διαμορφώσουμε.

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον πλακα κανεις :lol:

εγω θυμαμαι οτι μονο ερωτησεις σου εκανα ' date=' και απαντηση δεν επαιρνα ποτε .

γερασιμε το ξερω οτι δεν υπαρχει ετοιμη λυση , εδω τουλαχιστον συμφωνουμε , αλλα παραλληλα θεωρω οτι με τις υπαρχουσες συνθηκες ειναι τρομερα δυσκολο να διαμορφωθει αυτη η λυση που εχεις στο μυαλο σου .[/quote']

 

OK, κάνω πλάκα. Λοιπόν, οι υπάρχουσες συνθήκες δεν είναι κατάλληλες, νομίζω το τονίσαμε εν χορώ και οι τρείς (+feather). Το ζητούμενο είναι να διαμορφωθούν οι συνθήκες από εμάς με βάση τις απαιτήσεις μας. Η ερώτηση που έβαλα επάνω δε ρωτάει αυτό. Ρωτάει αν θα ενδιαφερόσουνα να συμμετάσχεις, δεν λέει το πως. Ούτε σε υποχρεώνει να συμμετάσχεις αν πεις ναι. Απλά, αν μαζευτούμε αρκετοί θα φανεί ότι μπορούμε να διαμορφώσουμε κάτι, θα δούμε τι μπορεί να συνεισφέρει ο καθένας, θα δούμε τι ιδέες και τι απαιτήσεις έχουμε και βλέπουμε.

 

Αν σε μπέρδεψε κάτι εχθές, δεν διαφωνώ, λέγαμε διάφορα. Προσπαθώ να καταλάβω τι σε προβληματίζει στην παρούσα φάση. Μην κολλάς τόσο στα χθεσινοβραδυνά και δεν έχει και νόημα να τα συνεχίσουμε γιατί ήταν χύμα απόψεις. Ας τα βάλουμε κάτω με πραγματικά δεδομένα και βλέπουμε. Και να σου έμειναν απορίες το ίδιο μου κάνει, και εγώ έχω, δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο. Όμως πες τι ρώτησες και δεν πήρες απάντηση (αν μπορούσα βέβαια) να το δούμε.

 

Να στο πω και αλλιώς: περιέγραψε μας τις συνθήκες που θα ήθελες προκειμένου να εμπλακείς (αν και αυτό θα έπρεπε να γίνει αφού δούμε ότι υπάρχει υλικό και όρεξη).

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά,

 

Εγώ δεν έχω καταλάβει ακριβώς περι τίνος πρόκειται η όλη φάση.

Δεν παρακαλούθησα καμία χθεσινοβραδυνή συζήτηση και δεν ανακοινώθηκε τίποτα διαφωτιστικό στο αρχικό post.

Αν μου εξηγήσετε περι τίνος πρόκειται η όλη φάση, μπορώ να σας πώ και εγώ την θέση μου.

 

Φιλικά,

 

Terumi

VLTA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου