Προς το περιεχόμενο

Κλεοπάτρα project


argytar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι μου λέει ότι της ταιριάζει πιο πολύ ένα σκούρο μανικάκι παλίσανδρος ή έβενος...

 

DSC00176.jpg

 

Σκεφτομαι να την σκάψω μπροστά για control plate nickel για να σπάει λίγο η ξυλίλα, αν είναι τραγικό λάθος και προτείνετε rear control cavity , speak now or forever hold your silence γιατί σε λίγο κατεβαίνω γκαράζζζ   :o

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 328
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ενα ελαφρυ εγκεφαλικο το επαθα να πω την αληθεια :o :o :o κουκλα ειναι η π.....α ;D ;D

παντα μπροστινο cavity :D :D :D (my favorite)

αναλογα το μπρατσο - αν βαλεις εβενο τοτε το hardware να γινει με gold - αν αφησεις αυτο τοτε hardware μαυρο  ;)

 

πες μου τι εργαλεια θες για ανταλλαγη και εχτες θα ειναι στην πορτα σου ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκούρη ταστιέρα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ : ))))))

 

DSC00179.jpg

 

DSC00180.jpg

 

DSC00181.jpg

 

DSC00182.jpg

 

DSC00183.jpg

 

DSC00184.jpg

 

DSC00185.jpg

 

Το τεστ νερού δείχνει ότι είμαστε για ένα απλό clear coat τώρα λάδι θα είναι poly θα είναι ...  θα δείξει... μάλλον θα περάσω πρώτα το λάδι (κάμποσα χέρια) και αν δεν κάτσει ρίχνεις sealer και βλέπουμε...

 

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα ελαφρυ εγκεφαλικο το επαθα να πω την αληθεια :o :o :o κουκλα ειναι η π.....α ;D ;D

παντα μπροστινο cavity :D :D :D (my favorite)

αναλογα το μπρατσο - αν βαλεις εβενο τοτε το hardware να γινει με gold - αν αφησεις αυτο τοτε hardware μαυρο  ;)

 

πες μου τι εργαλεια θες για ανταλλαγη και εχτες θα ειναι στην πορτα σου ;D ;D ;D

 

Xρήστο αφού το ξέρεις , θέλω να κάνω τον StewMac πλούσιο!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπίσης να πω ότι από Σεπτέμβρη (ας ελπίσουμε ότι όλοι θα είμαστε καλά και θα μπορούμε)

 

o E.G. , o messalion , o WilliamSats , εγώ και αν θέλει και ο Nasokosm σας έχουμε μια έκπληξη

 

stay tuned

Μέσα και γω αλλά γιατι μιλάμε?

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου