Προς το περιεχόμενο

Guitarfetish kits


tsipis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το χρώμα είναι εκπληκτικό. Εύχομαι "να την καμαρώσεις όπως θες".. :P

 

Κι εγώ γενικά όσο έψαξα βρήκα καλά σχόλια.. Κι αν δεις το τελευταίο σου thread για την esquire ez+superfank = 8/8 total επιτυχία με τα εν λόγω σώματα.

 

Τι διάλο....??

 

Δεν θα είναι Tele αλλά Strat style. Για σένα το έβαλα (που θέλεις Tele). Αλλά να ξέρεις από τώρα ότι αν μπλέξεις με partcasters θα μπαίνεις συνέχεια στον πειρασμό να αλλάζεις και να πειραματίζεσαι... οπότε το οικονομικό πάει περίπατο.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το έχω σκεφτεί πολύ και το 'χω ψάξει αρκετά (βοήθησε πολύ και το forum) και μετά από πολύ δισταγμό κατέληξα να το τολμήσω.. Αν ήθελα κάτι οικονομικό θα έπαιρνα μια classic vibe ή μια affinity και απλά θα την ψιλομόνταρα.. Ξέρω ότι το DIY δεν είναι οικονομική λύση.. Τρέλα είναι και μικρόβιο. Θέλω να λερώσω τα χέρια μου. Δε θέλω να πάρω τα κομμάτια να πάω σ' έναν οργανοποιό και να του πω "δέσε!":P Τώρα όσο για το οικονομικό γι' αυτό άνοιξα και το θέμα.. Δε βάζω βέτο "parts κάτω από 100 euro ή τίποτα". Απλά λόγω συνθηκώνε καλό θα ήταν να μην ξοδευτούν πολλά (βρε αν υπήρχαν τί καλά που θα τα ξόδευα.. αααχ...) και αφού μου πέσανε αυτά στο μάτι είπα να το κουβεντιάσω λιγο..;)

 

Καλά δεν έκαμα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν έκαμα???

 

Ναι αμέ!  :D

 

Πρόσεξε μην μπλέξεις με τους τρελούς εδώ μέσα όμως γιατί σε βλέπω να μένεις με το σώβρακο.  ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν σε περνει να ξοδεψεις παρε σωμα

http://www.northwestguitars.co.uk/category/All_Bodies/Tele_Bodies,i.html

και κανε ενα custom μανικι

http://northwestguitars.netdirector.co.uk/article/show/14

οπως και εγω σχετικα φθινα

http://www.noiz.gr/index.php?topic=190058.0

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα με έχει μπει αυτό το μικρόβιο :(, θα περιμένω μέχρι το καλοκαίρι και άμα το έχω ακόμα θα πετσοκόψω καμιά CV ::)

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή περίπτωση...

 

funkysoul φιρί φιρί το πας να μην ξανανοίξω thread κι απλά να σου στέλνω pm.. :P

 

thanks mate!

οποτε θες

 

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mpikoz αστα μην τα μελετάς πετάνε τόσες ιδέες στο μυαλό μου που μάλλον θα βάλω κάνα όριο στις αναλήψεις μου μπας και σωθώ... CV σκέφτομαι κι εγώ να πάρω και την κάνω esquire... α ρε να μη με λένε Νιάρχο, Κόκκαλη, Βαρδινογιάννη έστω... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mpikoz αστα μην τα μελετάς πετάνε τόσες ιδέες στο μυαλό μου που μάλλον θα βάλω κάνα όριο στις αναλήψεις μου μπας και σωθώ... CV σκέφτομαι κι εγώ να πάρω και την κάνω esquire... α ρε να μη με λένε Νιάρχο, Κόκκαλη, Βαρδινογιάννη έστω... :P

 

Η CV Tele να ξέρεις ότι θα σου βγει μια χαρά σε όλα, με εξαίρεση το βάρος.

 

Αυτό που θα πρότεινα σε ΟΛΟΥΣ τους κατόχους CV Tele θα ήταν να την γδύσουν και να αφαιρέσουν όλο το χρώμα! Αν μάλιστα κάνουν ένα ζύγισμα πριν και μετά, θα πάθουν την πλάκα τους. Και μετά να την βάψουν με ένα λεπτό στρώμα χρώματος της επιλογής τους (εγώ, να πω την αλήθεια, θα προτιμούσα ανιλίνη κι'ας μην "προστατεύει").

 

Αυτό που θα προκύψει θα είναι ΑΛΛΗ κιθάρα. You can take that to the bank.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου