Προς το περιεχόμενο

Behringer V-Ampire LX110-RD


Petr@r@s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν δεν θες να κοιτάξεις προς Fame  (που φαίνεται πολύ καλή επιλογή), κάνε λίγο υπομονή ώσπου να μπορείς να πάρεις κάτι τέτοιο

 

http://www.thomann.de/gr/peavey_vypyr_75_b_stock.htm

παιδια 1ο εχω τον bugera333-212 και μαλιστα καινουριο ουτε ενα μηνα οποτε θελω μια φθηνη λυση και 2ο ειμαστε 4 κιθαρες(μην το σχολιασετε αυτο) οποτε τα μεταχειρισμενα δεν ειναι και η καλητερη λυση γιατι αντε βρες τωρα 4 ενσχητες στα ιδια λεφτα και watt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι αντε βρες τωρα 4 ενσχητες στα ιδια λεφτα και watt

 

γιατί πρέπει να είναι ίδιοι οι ενισχυτές σε λεφτά και βατ;  ???

 

κρίμα που έχεις βαρβάτο ενισχυτή αλλά δεν τον αξιοποιείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια 1ο εχω τον bugera333-212 και μαλιστα καινουριο ουτε ενα μηνα οποτε θελω μια φθηνη λυση και 2ο ειμαστε 4 κιθαρες(μην το σχολιασετε αυτο) οποτε τα μεταχειρισμενα δεν ειναι και η καλητερη λυση γιατι αντε βρες τωρα 4 ενσχητες στα ιδια λεφτα και watt

 

4 κιθάρες! Wow! Έχετε πεταλιέρες (έστω φθηνές) οι κιθαρίστες?

Αν έχετε,  μήπως θα ήταν καλύτερα να πάρετε ένα σύστημα μικροφωνικής οικονομικό με αρκετές εισόδους που χρησιμεύει και για φωνή,κιθάρες και μείξη?

 

Σε προβάδικο που παίζω το PA(μικροφωνική) είναι μικρό behringer αλλά καλύπτει για φωνή-κιθάρα(και ενίοτε μπασάκι) μαζί με τα drums.

 

Αν επιμένετε για ενισχυτές, τότε πάρτε άνετα μερικούς από musicstore ή thomann για να έχετε καλή τιμή, δωρεάν μεταφορά και πάνω απ όλα, 3ετή εγγύηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 κιθάρες! Wow! Έχετε πεταλιέρες (έστω φθηνές) οι κιθαρίστες?

Αν έχετε,  μήπως θα ήταν καλύτερα να πάρετε ένα σύστημα μικροφωνικής οικονομικό με αρκετές εισόδους που χρησιμεύει και για φωνή,κιθάρες και μείξη?

 

εξαιρετική ιδέα

 

π.χ.

 

http://www.thomann.de/gr/behringer_pmp_518_m.htm  (μόνο για τις κιθάρες όμως)

 

http://www.thomann.de/gr/behringer_vp_2520.htm  (βαρβάτο αφού θέλετε και εντάσεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ιδεες για το συστημα καλη ειναι

γιατί πρέπει να είναι ίδιοι οι ενισχυτές σε λεφτά και βατ;  ???

 

κρίμα που έχεις βαρβάτο ενισχυτή αλλά δεν τον αξιοποιείς...

κιτα κριμα ειναι αλλα ειναι 30 κιλα βεβαια σε live θα τον εχω και τα λεφτα και τα βατ γιατι πχ εγω δεν ειμαι και ωνασης αλλα μπορω να μαζεψω πιο ευκολα λευτα απο αλλους και οι καιροι ειναι δησκολοι και 2ο πχ ενας απο τις κιθαρες χρειαζεται επιγοντος να παρει μια κενουρια γιατι η τωρινη ειναι για τα σκουπιδια λογο του καιρου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 κιθάρες

 

Κανε πάσα ενα να μην παίρνω loop station.

Ανταλλάσσεται και με ντραμμερ - απλά κάλιο να τον ντυνεις (αλλάζεις τα δέρματα) παρα να τον ταΐζεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου