Προς το περιεχόμενο

αγορά Behringer από εξωτερικό


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Στο site της Behringer μπορείς να γνωρίσεις την πολιτική τιμών της εταιρίας για όλο τον κόσμο.

Για κάθε προιόν που ψάχνεις διαθέτει τιμές για όλες τις χώρες και θα διαπιστώσεις ότι είναι ανώφελο να ψάχνεσαι με αγορές στο εξωτερικό.

Οι τιμές της κυμαίνονται στο +/- λίγα ευρώ απο χώρα σε χώρα και γενικά δεν πιάνονται!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σε συμβούλευα και εγώ να αγοράσεις από εδω (τα έχει ο Στολλας) γιατί ενώ είναι σχετικά καλά για την τιμή τους ,η πιθανότητα να ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΑ πρίν καλά καλά ανοίξεις το κουτί τους είναι μεγάλη (έκανα δώρο σε έναν φίλο μου πρόσφατα έναν ενισχυτή keyboards και χωρίς πλάκα ήταν εντελώς άχρηστος από το εργοστάσιο).

Η εγγύηση θα σε καλύψει και από το εξωτερικό αλλά θα πληρώσεις τα μαλλιοκέφαλα σου σε πήγαινε-έλα μεταφορικά στην ,πολύ πιθανή ,περίπτωση που το μηχάνημα χαλάσει!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν οι διαφορά τιμής είναι μικρή, πόσο μάλλον όταν πρόκειται για κάποιο φτηνό σχετικά μηχάνημα, πρέπει να λάβετε υπόψη και την πιθανότητα να χρειαστεί να ξανα-στείλετε πίσω ένα ελαττωματικό μηχάνημα και να χρεωθείτε τα μεταφορικά στο διπλό. Πάντως, δεν ξέρω αν αξίζει να παραγγείλεις behringer από το εξωτερικό. Οι τιμές εδώ είναι συγκρίσιμες νομίζω, εκτός και αν είσαι επαρχία, οπότε τα μεταφορικά τα πληρώνεις ούτως ή άλλως.

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ BEHRINGER ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ... :roll: :roll: :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, θα περιμένεις να έρθει όλη του η παραγγελία από τη Behringer. Και αυτό μπορεί να σκαλώσει παντού. Θυμάμαι, όταν δούλευα στο Νάκα στα κεντρικά, ούτε κι εμείς δεν ξέραμε πότε θα ξεσκαλώσει το φορτίο από το τελωνείο πχ.

 

Στην περίπτωση, λοιπόν, που θέλεις κάτι που ο έμπορος δεν το έχει διαθέσιμο θα πρέπει να αξιολογείς σοβαρά τη δυνατότητα να το πάρεις μέσω internet. Καλορίζικο!

P>Πρρουτ!</P>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου