Προς το περιεχόμενο

Ανευθυνοι τυποι στις αγγελιες


PeterGriffin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η "βαθμολογηση" ειναι απλα μια προταση που ξερω κιολας οτι δεν ειναι πολυ "δυνατη" αλλα οχι και λιγοτερο διατρητη απο τη βαθμολογηση μετα την αγοραπωλησια. τη γνωμη μου αυτη τη γραφω εδω κυριως για να τη δει κι αλλος κοσμος. τωρα αν θα γινει τιποτα η οχι ειναι περα απο τα χερια μου

The b-b-bird bird bird, the bird is the word

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κατά τη γνώμη σου,πιστεύεις οτί εσύ έχεις αυτή τη "στοιχειώδη ευγένεια" για την οποία σκούζεις πως δεν έχουν οι άλλοι;  :-\

 

 

 

ναι πιστευω οτι εχω αυτη τη "Στοιχειωδη ευγενεια" για την οποια "σκουζω" καθως ποτε δεν εχω κρεμμασει κανεναν να με περιμενει στην αλλη μερια του λεκανοπεδιου ουτε εχω αδειασει κανεναν τελευταια στιγμη. εσυ πιστευεις οτι ανοιξα το thread για να ερθει καθε καρυδιας καρυδι και να "εξετασει" τη δικη μου ευγενεια;

The b-b-bird bird bird, the bird is the word

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλά: είμαστε σίγουρα ανοικτοί σε νέες προτάσεις για να βελτιωθεί το σύστημα, όπου χωρά βελτίωση. Κατανοώ την αγανάκτησή σου για τις περιπτώσεις όπου είχες πρόβλημα, αλλά δεν υπάρχει κανένας λόγος να μιλάς για κοπρόσκυλα και άλλα χαριτωμένα. Οποιαδήποτε βελτίωση έχετε να προτείνετε σε σχέση με το υφιστάμενο σύστημα αγγελιών, μπορείτε να την ποστάρετε εδώ.

 

Ευχαριστώ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλά: είμαστε σίγουρα ανοικτοί σε νέες προτάσεις για να βελτιωθεί το σύστημα, όπου χωρά βελτίωση. Κατανοώ την αγανάκτησή σου για τις περιπτώσεις όπου είχες πρόβλημα, αλλά δεν υπάρχει κανένας λόγος να μιλάς για κοπρόσκυλα και άλλα χαριτωμένα. Οποιαδήποτε βελτίωση έχετε να προτείνετε σε σχέση με το υφιστάμενο σύστημα αγγελιών, μπορείτε να την ποστάρετε εδώ.

 

Ευχαριστώ,

δεν εχω καποια συγκεκριμενη προταση γιατι καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο να γινει κατι ετσι οπως ειναι η κατασταση απλα ηθελα να αναφερω το προβλημα

The b-b-bird bird bird, the bird is the word

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Εψαχνα να αγορασω κατι. Βρηκα 2 αγγελιες. Η μια απο την πολη μου, η αλλη απο τα Γιαννιτσα. Πηρα στον τυπάρα στην πόλη μου και για 2 εβδομάδες δεν κατάφερα να βγάλω καμία άκρη. Δεν σήκωνε τηλ, μετά έπαιρνε να ρωτήσει αν όντως ενδιαφέρομαι, μετά κλείσαμε ραντεβού για Δευτέρα και από τότε αγνοείται.

 

Πήρα χθες το βράδυ τον τυπάρα από τα Γιαννιτσά. Σήμερα στις 11 το είχα στα χέρια μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνος αστερίσκος είναι ότι μέχρι τώρα έχω κάνει μόνο αγορές -και προφανώς όποιος πουλάει έχει περισσότερες πιθανότητες να είναι ευγενικότερος.

 

 

 

 

Και βέβαια έχει σημασία που μόνο αγοράζεις, αλλά όχι για το λόγο που λες.

 

Ο βασικός λόγος είναι ότι όταν αγοράζουμε αποφεύγουμε κατά κανόνα τους "τσιου". Πως γίνεται αυτό; Μα όταν ο άλλος σου πουλαει μια κιθαρα για 1000 ευρώ, και καινουργια εχει... 400, το βλέπεις, γελάς, και πας παρακάτω. Έτσι έχουμε αποφύγει μανι μανι την πλειοψηφια απο τους καλαμοκαβαλημενους πωλητες.

 

Αντιθετα, οταν πουλας, τοτε ανοιγουν οι... πύλες της κολάσεως  ;D ;D ;D  Προσωπικά όποτε έχω αγοράσει ή έχω κάνει ανταλλαγή, τα πράγματα πήγαν άψογα. Αντίθετα, εχω δει τόσο αστεία πράγματα από υποψήφιους αγοραστές που προτιμώ χιλιες φορές να δώσω σε γνωστούς.

 

Βέβαια όταν πουλάς κάτι, θα πρέπει να είσαι τελικά διατεθειμένος και έτοιμος να περάσεις και κάποια τέτοια. Τι να κάνουμε, that's life  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

Ποια κρίση και πράσινα άλογα.

 

Άμα έχεις επιχειρηματικό μυαλό,λεφτά υπάρχουν... ;D ;D ;D

 

Εισιτήριο για peppers των 75 ευρώ,κοψοχρονιά μόλις 350.. :P

 

http://forum.kithara.gr/index.php?action=classifieds;sa=view;id=29511

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορουσε μεσω αριθμο εισιτηριου να κινηθουν νομικα?

Δεν νομίζω να ενδαφέρει πολύ τους peppers για 350€...

Εάν είχε αγοράσει 100 ή 1000 και δεν έβρισκε ο κόσμος εισιτήρια τότε ίσως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Είμαστε σίγουροι ότι δεν πρόκειται για VIP εισιτήριο;

2. Γιατί μιλαμε για αγγελίες αλλου χώρου στο noiz?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου