Προς το περιεχόμενο

Digitech rp1000 looper testing


IraklisZS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χθες είπα να γράψω σε ένα βιντεάκι τις χαζομάρες που παίζω με το λουπερ της ρπ1000 ;D

 

ηχογράφησα εσωτερικά απο το uSB χωρις να βάλω καμπίνες γιατί βαριόμουν, τους ήχους τους έχω φτιάξει για χρήση με τον EVJ

 

μετα στο ardour προσθεσα μια καμπίνα off-axis σε ολο το τρακ ;D

 

 

 

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευγε, ωραίος ηχος και πολύ καλό παίξιμο.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks!

 

θα μπορουσε να έχει πολύ καλύτερο ήχο αν κάθε πρισετ είχε και την καμπίνα του, αλλά βαριόμουν να τις βάλω, οπότε... ;D

 

η αλήθεια είναι οτι όταν παιζω μ'αρεσει πολύ το λουπερ, πριν μερικές μέρες που ξανάπαιξα με μια TL LE ξενερωσα που δεν είχε :P

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μπραβο πολυ καλο.....ιδιατερα οταν μπαινει ο bassman στο 2.37 ητανε εξαιρετικος ηχος.

 

 

 

 

p.s φιλε με ξεμπροστιασες .......τι γαμπα ειναι αυτη που διαθετεις?τελος δεν ξαναεμφανιζομαι δεν φτουραω μια. ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχε και ο φακος ήτανε πολύ ανοιχτός και δεν εστίαζε πιο μπροστά, να φανεί η γάμπα καλά, αλλιώς θα νομίζατε πως παίζει ο φρόντο :P

 

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε πάρα πολύ!! Από την Κυριακή είμαι κι εγώ ένας ευτυχισμένος κάτοχος RP1000  ;D η αλήθεια είναι όταν τη σύνδεσα στο pc με usb οι ήχοι δε μου πολυάρεσαν. Θα αρχίσω να ψάχνω κι εγώ το λούπερ μετά το βιντεο σου  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίος!  ;)

 

Μόνο που λείπει η ΠΑΝΤΟΦΛΑ μπροστά από την RP.  8)

 

χεχε δυστυχώς λόγω φακου δεν είχα την πολυτέλεια να χωρέσω κάτι άλλο στο κάδρο :P

 

για να σε καθησυχάσω, η παντόφλα πατουσε το καλώδιο της κιθάρας εκείνη την ώρα, γλυκαίνοντας τον ήχο και κομπρεσσαροντας λιγο τις δυναμικές με το βάρος της ;D ;D ;D

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου