Προς το περιεχόμενο

Οι firebird λενε;;;;


Petr@r@s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οι firebird σου κανουν για το ειδος που θες .

Εχω παιξει με τη συγκεκριμενη του λινκ και ειναι πολυ καλη ποιοτικα για τα λεφτα της και εχει και ωραια ταστιερα (για εμενα παντα).

Τωρα σε αυτα τα λεφτα οι ltd ειναι πολυ πισω σε σχεση με τις epiphone και ειναι και για πιο heavy παιξιματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι firebird σου κανουν για το ειδος που θες .

Εχω παιξει με τη συγκεκριμενη του λινκ και ειναι πολυ καλη ποιοτικα για τα λεφτα της και εχει και ωραια ταστιερα (για εμενα παντα).

Τωρα σε αυτα τα λεφτα οι ltd ειναι πολυ πισω σε σχεση με τις epiphone και ειναι και για πιο heavy παιξιματα

ουσιαστικα εσυ μπορεις να πε βοηθησεις γιατι εχεις παιξει με τη κιθαρα

για το ειδος που θελω κανει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

exi skasimo sta gazia, alla gia ka8aro poio. pezi rolo k magnitis monos active diplos.

 

Φίλε καλώς ήλθες. Παρακαλώ μη γράφεις greeklish, δεν επιτρέπεται από τους κανονιζμούσ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να γίνει ένα ολοκληρωτικό restart στο θρεντ γιατί πάει κατευθείαν στον κωμικοτραγικό κάλαθο... Ας ξεκινήσει ο συνφορουμίτης με έναν ακριβή προσδιορισμό του τι ακριβώς ψάχνει, βάζοντας και τον ανάλογο τίτλο στο θρεντ (γνώμες για τις Firebird γενικά? τι χαρακτηριστικά έχουν? τι διαδρομή στην κιθαριστική ιστορία? για μια κιθάρα κάποιου συγκεκριμένου μπάτζετ? ποιου? κάποια συγκεκριμένη? αφτη την επιφον? για κάποιο συγκεκριμένο μουσικό στυλ? για ποιο? και τι σχέση έχει το είδος με την επιλογή αυτή? συνοδεύεται από τον κατάλληλο ενισχυτή για το στυλ αυτό? μήπως αυτός παίζει πολύ μεγαλύτερο ρόλο? κλπ. θηλυκα παντα)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι σχετικο εγω? Οι firebird του σχηματος οπως αυτη που αναφερει ο συναδελφος εχουν προβληματα neck-dive????

Ain't nothing but the blues. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου